Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ant 1 on, Ant 2 off

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ant 1 on, Ant 2 off

Mam fabryczne Bolero z O2FL Elegance z 2010, jeszcze niedawno ant 2 byla "on", teraz jest "off". Sygnal gorszy, dalej od miasta ale i w czasem w mieście pokazuje zmieniajace sie poor, mono, stereo. W tunelu obok mnie nie gubiło się radio, a teraz gubi sygnał... Jakość na słuch niby zwykle ok, ale dlaczego przestała funkcjonowac antena w szybie? Jak to przywrócić, gdzie szukać przyczyny wyłączenia? Ktoś pomoże?

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Octavia Ambiente (ICE) 1.6 i Octavia II FL ELEGANCE 1.4 TSI

Do sprawdzenia kable radio - antena a dalej wzmacniacze szybowy po weryfikacji która antena odpowiada za 1 i 2

Komentarz

Shadoon O2 wersja kombi, czy liftback? Uzupełnij dane w profilu użytkownioka.
      Jak napisał patryk23 mogą być winne kable lub przetwornik anteny szybowej ze wzmacniaczem widocznym w opisie poniżej.
      Masz dwie opcje: szukać problemu lub zastosować adapter antenowy Adapter Antenowy RNS510 RCD RNS 510 Bolero - FAKRA - 7560955553 - oficjalne archiwum allegro
      Na tym podforum zamieszczamy poradniki jak wykonać samemu naprawy i przeglądy eksploatacyjne naszych aut.

Jest Szara Elegantka II FL 2,0 CFHF "12 177,4 KM 450,9 Nm
      Była Škoda Octavia II 2,0 TDi Elegance ''06 169,1KM 394,2Nm
      Spalanie - Motostat.plSpoty Śląskie (Katowice i okolice)

Komentarz

gradek tyle ze adapter nie rozwiąże problemu slabego sygnału.

Komentarz

patryk23 sam jeżdżę z takim adapterem i żadnych problemów z zasięgiem nie zaobserwowałem ani przy wcześniejszej navi Columbus, ani też przy Amundsenie MIB STD2

Jest Szara Elegantka II FL 2,0 CFHF "12 177,4 KM 450,9 Nm
          Była Škoda Octavia II 2,0 TDi Elegance ''06 169,1KM 394,2Nm
          Spalanie - Motostat.plSpoty Śląskie (Katowice i okolice)

Komentarz

Zamieszczone przez gradek
            Shadoon O2 wersja kombi, czy liftback? Uzupełnij dane w profilu użytkownioka.
            Jak napisał patryk23 mogą być winne kable lub przetwornik anteny szybowej ze wzmacniaczem widocznym w opisie poniżej.
            Masz dwie opcje: szukać problemu lub zastosować adapter antenowy https://allegro.pl/adapter-antenowy-...560955553.html
            Liftback. Dzięki.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Octavia Ambiente (ICE) 1.6 i Octavia II FL ELEGANCE 1.4 TSI

Komentarz

Pracuję...
            X