Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zacinająca się stacyjka

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zacinająca się stacyjka

    Witam pacjent Skoda Superb 2 . Problem jest ze stacyjką . Po włożeniu klucza do stacyjki przekręcić mogę tylko pół obrotu kluczyka. Klucz blokuje się tak że nie mogę przekręcić w położenie (start silnika). Po paru próbach udaje się przekręcić . Czy jest możliwość naprawy lub regeneracji ?

  • #2
    to pewnie kwestia wysokich temperatur i stacyjka się zakleszcza. Spróbuj przesmarować bębenek wazeliną techniczną, nanosząc trochę na kluczyk

    Komentarz


    • #3
      Tu masz mój temat, smarowanie nic nie dało, stacyjkę trzeba było wymienić.

      Zacinająca się stacyjka - Octavia Club Polska
      Była O2 RS 190 km / 436 Nm
      Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

      Komentarz


      • #4
        oolsztyniak - dopisz jeszcze (jeśli to możliwe) co kolegom wysłałeś na PW w tamtym temacie, może się przydać

        Komentarz


        • #5
          Jestem Wam winien wyjaśnienie mojej naprawy stacyjki. Blokowanie kluczyka było przyczyną zepsucia się całej stacyjki włącznie z blokadą kierownicy. O dziwo kierownica nie dawała się zablokować. Wyciągniecie całej stacyjki . Dorobienie wkładki wraz z imobilajzerem 300 pln w ASO. Korpus stacyjki zamiennik 100 pln w ASO 499 pln. Montaż całości 70 pln. I na razie śmiga. Wkładkę musiałem dorobić w ASO bo nie dało rady wyciągnąć jej . Jest dużo filmów na YT w tym temacie.

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X