Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Tuleje wahacza przód

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Tuleje wahacza przód

    Witam, która tuleja wahacza lepsza na przód:
    Mayle HD widać, że ona jest taka pół pełna ale różne opinie co to trwałości
    Lemfordera LMI34559 (wygląda praktyczna jak z ASO)
    Lemfordera HD - słyszałem, że są one pełne i auto staje się zbyt twarde

    Czy może coś całkiem innego ale interesuje mnie sama tulejka do wprasowania

  • #2
    Wziąłbym zwykłego lemfordera.

    Komentarz


    • #3
      Czyli ten LMI34559

      Komentarz


      • #4
        Trójkę wybierz, trójkę.

        Oczywiście pełny Lemforder, ma tą zaletę, że jak masz już trochę wytarty wahacz na tym pindolu to pełny lemforder i tak się elegancko trzyma.

        Komentarz


        • #5
          Bierz pełne to będziesz miał spokój na jakiś czas...na seryjnym zawieszeniu i tak nie odczujesz różnicy.

          Komentarz


          • #6
            Postanowiłem wsadzić zwykłego LEMA i popatrzę jak szybko się rozleci

            Komentarz


            • #7
              Daj znać co konkretnie było w pudełku. Bo może być cokolwiek z tego:



              Ja miałem sachs w pudełku lemforder. :-)

              Komentarz


              • #8
                A czy przy wymianie powinno się dawać nowe śruby czy nie ma takiej potrzeby?
                Zestaw naprawczy, zawieszenie koła, wahacz LEMFORDER 37905 01 - AutoParts | Części samochodowe sklep internetowy, motoryzacyjny online

                Komentarz


                • #9
                  Będzie ciężko stare wykręcić, być może któraś się urwać. Dobrze spryskaj penetratorem przed odkręcaniem. Nie bierz zwykłego lemfordera

                  Komentarz


                  • #10
                    A czy jest ktoś w stanie podać numer Lemfordera pełnego ?

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez unicestwiacz_wszechrzeczy Zobacz wpis
                      Daj znać co konkretnie było w pudełku. Bo może być cokolwiek z tego:

                      [IMG2=JSON]{"data-align":"none","data-size":"full","src":"https:\/\/Homepage ZF Friedrichshafen AG - ZF\/master\/media\/corporate\/m_zf_com\/aftermarket\/zfs_logobar_with_boge_3_2_748px.jpg"}[/IMG2]

                      Ja miałem sachs w pudełku lemforder. :-)
                      Kupiłem narazie zwyczajnego LEMA ale staram się kupić pełny. Co to tego co było w pudełku nie widzę wprost wypisanego, ale na opakowaniu jest logo ZF no i LEMFORDER. Sprzedawca z IC powiedział mi, że ZF to duża grupa i pod nią wchodzi sachs, lemforder i inni, ale że LEMFORDER nie jest pakowaczem. Moje była made in ITALY.

                      Komentarz


                      • #12
                        Globalna wioska - nigdy nie wiesz co konkretnie dostaniesz (jak japońskie piwo o nazwie "Tyskie").
                        Ostatnio edytowany przez ; 44763.

                        Komentarz


                        • #13
                          Taaa lemforder nie jest pakowaczem :P

                          Pakuje swoich podwykonawców
                          tulejki brazylijskie z logo /L\
                          sworznie chińskie z logo SHL

                          Teraz znaleźć Lemfordera z logiem sowy to jak wygrana w lotto.

                          Ciekawe jaką jakość FAG w elementach będzie prezentował, bo przydał by się mocny bat na te całe ZF


                          Pełne Lemfordera 27135 01
                          Ostatnio edytowany przez samtech84; 3140.

                          Komentarz


                          • #14
                            Kupiłem tuleje pełne z numerem LMI2713401 niby mają pasować ale katalog mówi, że są do Audi A2... no ale na tej sa samej gumie jest napis LME (chyba skrót od lemforder) no i GERMANY.
                            Te 27135 01 są niby do silników TDI. Czy są inne? Sam już nie wiem.

                            Komentarz


                            • #15
                              Zakupiona tuleja LMI2713401 pasuje idealnie jednak wg. mnie kierownica delikatnie ciężej pracuje- jest sztywniej ale pewnie przy większych prędkościach pewnie nie będzie autem tak bujać jak się lekko kierownice dotknie. Zobaczymy ile wytrzyma.

                              Komentarz


                              • #16
                                Bardzo dobry wybór, te numery są inne ale to ta sama tulejka.

                                Komentarz

                                POWRÓT NA GÓRĘ
                                Pracuję...
                                X