Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Sprzęgło

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Sprzęgło

    Witam chciałbym niedługo wymienić sprzęgło auto ma 217 tyś km będzie to pierwsza wymiana . Czy powinienem kupić cały zestaw z łożyskiem i kołem dwumasowym . Czy tarcza i docisk wystarczą . Nie wiem też czy u mnie jest koło dwumasowe jak to sprawdzić ?

  • #2
    Wg mnie na 100% masz dwumase patrząc po silniku w profilu

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez bodd Zobacz wpis
      Witam chciałbym niedługo wymienić sprzęgło auto ma 217 tyś km będzie to pierwsza wymiana . Czy powinienem kupić cały zestaw z łożyskiem i kołem dwumasowym . Czy tarcza i docisk wystarczą . Nie wiem też czy u mnie jest koło dwumasowe jak to sprawdzić ?
      A dlaczego chcesz wymieniać sprzęgło? Też mam dwumasę.
      Ostatnio edytowany przez PrzemekEdward; 46048. Powód: Poprawka, uzupełnienie.

      Komentarz


      • #4
        Wydaję mi się że łapię coraz wyżej , ale to chyba moje przewrażliwienie . Przez parę dni jeździłem innym samochodem i tam sprzęgło inaczej chodziło

        Komentarz


        • #5
          Sprzęgło wymienia się w momencie kiedy zaczyna się slizgac

          Komentarz


          • #6
            Ślizgania nie czuje. Oby jak najdłużej bo koszt jest bardzo duży

            Komentarz


            • #7
              No sprzeglo z dwumasa 2500-3000 plus robota

              Komentarz


              • #8
                Czy wszystkie silniki CAYC 1.6TDI 105HP w Octavii II były wyposażone w system Start & Stop oraz dwumasę (skrzynia 5 biegów)?.
                Z tego co sprawdzałem przy zestawach sprzęgła z dwumasem do 1800zł nie ma nigdzie napisane że do aut z systemem Start & Stop. przy zestawach za ok 2000 - 2200zł jest dopisek, ze do modeli ze Start & Stop.

                Komentarz


                • #9
                  a jak wygląda przerobienie na jednomas czy dobrze sprawdza się w tej jednostce ?

                  Komentarz


                  • #10
                    W 1.9 tdi mam założoną jednomasę. Nie czuję żadnej różnicy w porównaniu do dwumasy. Nie wiem jak to by było w przypadku twego auta.

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X