Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Rdza nadkole

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Rdza nadkole

    ruda.jpgKoledzy!

    Przy myciu auta zauważyłem rdzawą kropkę nad tylnim nadkolem. Octa z 2012 a tu już takie paskudztwo wyłazi...

    Chyba lepiej teraz się tym zająć niż później. Lakiernik czy na własną rękę? U lakiernika jaki to może być koszt? A na własną to jak to zrobić? Papier ścierny, podkład i farba w sprayu?
    Ostatnio edytowany przez Kenu; 22946.

  • #2
    Zamieszczone przez Kenu Zobacz wpis
    ruda.jpgKoledzy!

    Przy myciu auta zauważyłem rdzawą kropkę nad tylnim nadkolem. Octa z 2012 a tu już takie paskudztwo wyłazi...

    Chyba lepiej teraz się tym zająć niż później. Lakiernik czy na własną rękę? U lakiernika jaki to może być koszt? A na własną to jak to zrobić? Papier ścierny, podkład i farba w sprayu?
    Ja tutaj gorszą sprawę dostrzegam - na lewo od rdzawej kropki widać chyba pęcherze pod lakierem i to w większej ilości... :-(
    Trzeba robić to jak najszybciej dopóki się nie rozrosło bo pora roku i pogoda sprzyja rdzewieniu....
    Ostatnio edytowany przez Jaroslav92525; 7495.
    Pozdrawiam,
    Jaroslav92525

    -----------------------
    VAG ECONOMY czyli Skoda 1.6 MPI z LPG :-)

    Komentarz


    • #3
      Lakiernik pewnie trochę weźmie ale jak ma być zrobione dobrze i estetycznie to tylko tak . Samemu jeżeli nie masz wprawy i wiedzy dobrze nie zrobisz.

      Komentarz


      • #4
        Mam purchel w tym samym miejscu, w tym samym aucie z tego samego rocznika. Naprawisz to co widać - i tak za chwilę wyjdzie, bo korozja idzie od krawędzi styku ze zderzakiem albo od drugiej strony.
        To nie jest element konstrukcyjny, i poza kwestiami estetycznymi na ten moment nie ma co się przejmować.
        Takie jest moje zdanie, no ale ja mam wcześniejsze doświadczenia z Mazdą... ;-)

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X