Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Skrzypienie w zawieszeniu OIIFL

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • U mnie robili to już dwa razy. Przejechałem 8 tyś. od naprawy. Po mału słyszę, że od nowa skrzypi.

    Komentarz


    • Smarowanie działa na krótko. Najgorsze, że poza skrzypieniem zawieszenie jest dość trwałe i nie wymaga ingerencji przez wiele kkm....

      Komentarz


      • Już chciałem zakładać wątek o skrzypieniu, a widzę, że to nie nowość U mnie skrzypi, gdy zawieszenie głęboko nurkuje. Na leżących policjantach raczej to nie występuje. Skrzypi np. gdy występuje głębokie bujnięcie z lewej na prawo albo gdy najpierw jest wypiętrzenie, a później dołek. Do tego skrzypi przy kończeniu łagodnego hamowania (np. przy dojeżdżaniu do świateł), chociaż nie wiem, czy to ten sam problem. Na dniach lecę z tym do ASO, zobaczyć jak zareagują

        EDIT: z tym, że ten wątek jest o O2, więc nie wiem, czy w O3 problemy z odgłosami w zawieszeniu są takie same...
        Ostatnio edytowany przez bors; 46357.

        Komentarz


        • moja ma przebieg 340kkm i skrzypią jedynie uszczelki w drzwiach "odpukać".
          Po każdym myciu muszę je przelecieć preparatem do uszczelek i wtedy jest cisza.

          Komentarz


          • CX-80 w newralgicznych miejscach i cisza. Już na śpiochach nic nie słychać.

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X