Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dziwny dzwiek sprzegła przy ruszaniu z 1 biegu 1.4 TSI

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dziwny dzwiek sprzegła przy ruszaniu z 1 biegu 1.4 TSI

    r2r, Tak sie zastanawiam dlaczego nie wprowadza rozwiazania z UK. Tak bardzo chca doscignac zachod a robia tylko pod gore. Tutaj tablica jest przypisana do pojazdu, nie wlasciciela (no chyba ze posiada sie prywatna wykupiona). Kupujesz autko wypelniasz papierek w miejscu zakupu ze swoimi danymi. Wkladasz do koperty, znaczek wrzucasz do skrzynki i za 2 tyg przychodzi nowy dowod rej na Twoje dane

    I caly koszt jaki ponosisz to koszt pojazdu, koperty, znaczka i ew dlugopisu

    Zgubisz tablice nic trudnego Idziesz do sklepu, warsztatu itp ktore takie robi czekasz 5 min placisz ok 6-8 GBP i zakladasz Dodam ze tablice tutaj to biala/zolta podstawa na ktora nakleja sie lub nadrukowuje cyferki/literki Naklada sie akrylowa plytke, wyciska powietrze i gotowe Taki problem by byl w PL czy chodzi o to ze straciliby duzo kasy ??

  • #2
    Dziwny dzwiek sprzegła przy ruszaniu z 1 biegu 1.4 TSI

    Witam jak w temacie dołączam filmik z dzwiekiem

    Przebieg 122000km

    Komentarz


    • #3
      jarekbarcaaa,


      Dokładnie rzecz ujmując to nie sprzęgło, ale łożysko w wysprzęgliku
      kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

      SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

      Komentarz


      • #4
        czyli i tak sciaganie skrzyni:P

        [ Dodano: Nie 03 Lis, 13 19:42 ]
        a dlaczego jest tak ze jak przejade dystans z 50 km to biegi mi lepiej wchodza jakby nie chacza tak?

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez jarekbarcaaa Zobacz wpis
          Dziwny dzwiek sprzegła przy ruszaniu z 1 biegu 1.4 TSI

          Witam jak w temacie dołączam filmik z dzwiekiem

          Przebieg 122000km
          Witam,
          Jak udało się rozwiązać problem? W moim przypadku Octavia 3 1.6 TDI jest ten sam problem, identyczny dźwięk. ASO upiera się, że winowajcą jest poduszka skrzyni biegów. Proszę o pomoc.
          W moim przypadku mam też problem z obrotami, które podnoszą się co jakiś czas gdy wcisnę sprzęgło i wrzucę bieg 1100, po przełożeniu lewarka na luz obroty maleją. Problem opisywałem w innym poście.

          Komentarz


          • #6
            Może komuś się przyda, u mnie wymiana oleju w skrzyni pomogła. Niestety obroty nadal wskakują na 1100.

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X