Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

przeglad po 90 tys, km i wymiana paska rozrządu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Mnie w 2014 wymiana rozrządu kpl. z pompą wody w BXE, bez przeglądu, kosztowała w ASO 1150 zł + olej własny. Bez negocjowania cen, tylko z upustami dla 6-letniego auta.
    Faktycznie zapłaciłem za wizytę 2x więcej, ok. 2300 zł, ale w takiej cenie dodatkowo wymieniłem słynne panewki + śruby stopy korbowodu + uszczelkę wału korbowego przód.

    M.
    666 4U

    Komentarz


    • #27
      Przegląd po 105 tys. wykonany dnia 8 listopada 2017 roku koszt 700 zł ASO Porsche.

      Komentarz


      • #28
        Zamieszczone przez fajny52 Zobacz wpis
        Przegląd po 105 tys. wykonany dnia 8 listopada 2017 roku koszt 700 zł ASO Porsche.
        Które konkretnie ASO Porche?

        Komentarz


        • #29
          Panowie... Jak to jest z terminem/przebiegiem do zrobienia rozrządu? Zbliżam się do 105 tys. km, a auto ma 4,5 roku (1,6 MPi BSE + LPG Landi Renzo). W jednym ASO, gdzie robiłem przegląd na 90 tys. km gość straszył, że teraz trzeba zrobić, bo jak nie, to dramat... W innym dzwoniłem i pytałem czy teraz powinienem robić rozrząd. Podobno przy 120 tys. km. Zamotali mnie całkowicie... Poradzicie coś?
          Był: Opel Astra F 1.4 MPI
          Jest: Skoda Octavia II FL 1.6 MPI + LPG http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...295074#1295074
          Będzie: ?

          Komentarz


          • #30
            Rozrząd zrobiony przy przeglądzie na 105 tys. km. Przy okazji okazało się, że do roboty były już kompletne hamulce przód + tył... Troszkę to kosztowało, ale przynajmniej teraz będzie bezpiecznie
            Był: Opel Astra F 1.4 MPI
            Jest: Skoda Octavia II FL 1.6 MPI + LPG http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...295074#1295074
            Będzie: ?

            Komentarz


            • #31
              Witam, podłączę się do tematu z małym zapytaniem... Może ktoś będzie znał odp. Właśnie stałem się właścicielem Oktavi II FL. Zakupiona w niemczech. Ostatni serwis w sierpniu ubiegłego roku. Część sobie przetłumaczyłem ale może ktoś zna wszystkie czynności zawarte w punkcie alle 90 000 km? Bo mam odhaczone jako zrobione ale za chiny nie wiem jakie czynności się składają na ten pkt

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X