Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2FL] Fotochromatyczne zewnętrzne lusterko pasażera

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2FL] Fotochromatyczne zewnętrzne lusterko pasażera

    Hej,

    Próbowałem chyba już cały internet przekopać żeby znaleźć informacje czy seryjnie (lub za dopłatą)w wersji Elegance w Octavii były montowane fotochromatyczne lusterka pasażera i nie znalazłem nic. Wiadomo, że fotochromatyczne lusterko wewnętrzne to prawie standard, ale zewnętrzne już nie były takie oczywiste. Zastanawia mnie to z tego względu, że w mojej Skodzinie (rocznik 2011) mam środkowe lusterko przyciemniane, kierowcy także, ale pasażera już nie (mam też świadomość tego, że auto miało jakąś przygodę z prawej strony tj. było lakierowane stąd tym większa niepewność).

    Nie jestem w stanie niestety nigdzie znaleźć ani cenników archiwalnych, a na Allegro czy innych portalach znaleźć nawet używane prawe lusterko fotochromatyczne graniczy z cudem (przed liftem jeszcze coś było, ale polift prawie nie istnieje). Czy ktoś z forumowiczów wie może jak to z tymi lusterkami było i czy fotochrom występował zawsze w parze (kierowcy + pasażera) czy możliwe było zakupienie takiego lusterka, ale tylko dla kierowcy? Ewentualnie jeśli występowały w parze to czy ma ktoś może namiar na to gdzie samo szkło do takiego lusterka (podgrzewane + fotochrom) można zakupić (nowe lub używane)?

    Z góry dziękuję za pomoc!

    Pozdrawiam,
    W.

  • #2
    W każdym cenniku O2 FL wystepowało to jako opcja od wersji AMBIENTE do góry kosztowało w 2010 roku dla ambiente 1100 zł a dla elegance 800 zł , w 2012 od ambiente do góry i dla wszystkich 800 zł :
    Elektrycznie sterowane, podgrzewane i składane lusterka zewnętrzne
    z podświetleniem przestrzeni wokół drzwi, ściemniające się lusterko zewnętrzne po stronie kierowcy2

    2 Wymaga zamówienia light assistant z czujnikiem deszczu i automatycznie ściemniającym się lusterkiem wstecznym lub czujnika deszczu z automatycznie ściemniającym się lusterkiem wstecznym.


    Towar bardzo rzadki do dostania na rynku wtórnym . Nowe jak najbardziej do dostania w ASO cena od 750 do 1200 za same szkło , zależy od opcji (szeroki kat widzenia ) itd .

    Komentarz


    • #3
      Z tego co napisałeś wynika, że fotochromatyczne było tylko lusterko od strony kierowcy, dobrze rozumiem?

      Komentarz


      • #4
        Ja tam zMODziłem na bazie wkładów z A5...
        była/jest O2FL 1.9 TDI BXE COMBI odMINTOWIANA
        jest O3 1.6 TDI COMBI Ambition Amazing

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez Dwarf Zobacz wpis
          Z tego co napisałeś wynika, że fotochromatyczne było tylko lusterko od strony kierowcy, dobrze rozumiem?
          Tak tylko lewe , prawa to opcja do samodzielnego dołożenia .

          Komentarz


          • #6
            Dzięki, będę w takim razie myślał o jakimś modzie (-:

            Komentarz


            • #7
              Odgrzeje temat. Potrzebuje podłączyć zew. lusterko fotochrom podpiołem się do pinów 4 i 5 w lusterku wewnętrznym ale nic nie działa. Może ktoś podrzucić schem. podłączenia ? Z góry dziękuję
              ByŁ Leonsio 1.8T 200 km. Jest Szkodnik 140km

              Komentarz


              • #8
                Masz na emailu

                Komentarz


                • #9
                  Dzięks. Lustro już założone i działa
                  ByŁ Leonsio 1.8T 200 km. Jest Szkodnik 140km

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X