Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2 FL] Podniesienie zawieszenia

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2 FL] Podniesienie zawieszenia

    Cześć,
    chciałbym podnieść zawieszenie w szkodniku po lifcie. Wystarczy wymiana samych sprężyn? Słyszałem o jakimś pakiecie na bezdroża, ktoś posiada takowy? Czy ewentualnie można zamontować sprężyny ze scouta?

  • #2
    Temat juz istnieje ....Ja mam mocniejszcze sprezyny tylne (kombi z LPG) I tak nie siada z pelnym obciazeniem, na pusto troche wyzej niz na fabrycznych...autko stabilniejsze szczegolnie w trasie...jakiej firmy nie powiem..ASO Carsed polecil mi jakies I jestem kontent

    Komentarz


    • #3
      Scout i pakiet na bezdroza to jest to samo.

      Pakiet to inna sprezyna oraz inny amortyzator, ktory nie wystepuje w zamienniku.

      W gazownikach na tyl ASO dokladalo sprezyny MAD jako uzupelnienie fabrycznych sprezyn.
      Spritmonitor.de

      Komentarz


      • #4
        Nie jest tak,że zwykła Skoda kombi ma z tyłu wysokość 1468 mm a z pakietem na bezdroża 1490 mm, przy czym Scout jest jeszcze wyższy bo ma 1533 mm.

        Komentarz


        • #5
          Panowie, odkopię temat, mam O2 2007 1.9tdi w kombi i chcę sobie zrobić małą zabudowę ze sklejki do bagażnika na wyjazdy pod namiot plus bagażnik na hak i dwa rowery, i chciałbym podnieść trochę skodzinę. Czy sprężyny od Scouta przed lifta podejdą P&P i czy cokolwiek podniosą samochód ? chciał bym ją ponieść tak max 5 cm.

          Komentarz


          • #6
            Ja po montażu haka wymieniłem gumy pod sprężynami. Zamontowałem grubsze o około 2cm. Wystarczyło.
            5 cm to trochę dużo.

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X