Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Opis komory silnika - 1.9 BXE

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Opis komory silnika - 1.9 BXE

    Cześć Panowie,

    w ubiegłbym tygodniu miałem delikatną kolizję w wyniku czego ucierpiał delikatnie lewy przedni narożnik. Wszystkie znajdujące się za lampą plastiki połamały, co powoduje, że nie wiem jakie nowe elementy mam zakupić. Widzę tam skrzynkę od bezpieczników i obudowę filtra powietrza, no i lampa, ale jakie tam jeszcze idą elementy, rurki, co powinienem kupić i wymienić na nowe?
    Nie znalazłem nigdzie zdjęcia, które opisuje dokładnie z czego składa się silnik BXE 1,9 tdi rok 2009 - pomożecie?

  • #2
    Najlepiej to zrób zdjęcia zniszczeń... Wtedy spróbujemy pomóc w ustaleniu części

    Komentarz


    • #3
      demmsi pomysł nie jest najgorszy, aczkolwiek do czasu gdy auto do mnie wróci ( stoi w innym mieście - muszę je sprowadzić ) chciałbym już rozglądać się za częściami. W związku z tym, jeśli dysponuje ktoś zdjęciami, odnośnikiem do strony, gdzie opisana jest dokładnie komora silnika z oznaczeniami szczegółowych elementów to będę bardzo wdzięczny!

      Komentarz


      • #4
        wstępnie możesz szukać w ETCE o ile wiesz co masz szukać
        Mój szatan

        Paweł

        Komentarz


        • #5
          Ciekavy no problem właśnie polega, że nie wiem czego szukać, tych plastików tam jest pełno rozwalonych

          Komentarz


          • #6
            trochę nie kumam autora -
            "Wszystkie znajdujące się za lampą plastiki połamały, co powoduje, że nie wiem jakie nowe elementy mam zakupić".....
            to jak wszystkie, to włączaj etkę - link kolega Ci podał i szukaj sobie....mamy za Ciebie to zrobić czy jak?

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X