Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przeglad 300tkm BXE. co polecacie wymienic?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Przeglad 300tkm BXE. co polecacie wymienic?

    Witam was,

    powoli zbliza sie przeglad.

    Do tej pory przy BXE wymienialem tylko oleje, filtry na bierzaco oraz sprzeglo, wysprzeglik oraz dwumase.

    Co polecacie wymienic dodatkowo, zeby nie bylo niemilych niespodzianek w niedalekiej przyszlosci?

    Np. panewki mam od nowosci i zastanawiem sie czy przebieg 290 tys to dla nich juz krytyczny moment?

    Pozdrawiam

    Michael

  • #2
    Na przyszłość nie zadajemy pytań byle gdzie. Na forum są działy tematyczne ! Przenoszę !
    Serwisowanie i eksploatacja - Octavia Club Polska



    CB Harry II ASC + Triflex

    Pozdrawiam Mirek!!

    Komentarz


    • #3
      Hej...
      Dowiedziałeś się jakichś istotnych informacji? :-) (może na innym forum). Co polecają jeszcze sprawdzić w O II. Jestem w podobnej sytuacji, podobny przebieg. Ja dodatkowo jeszcze szukam kogoś we Wrocławiu, kto by się podjął grzebania w BXE.

      Komentarz


      • #4
        ja bym profilaktycznie wymienił, zajrzał do tych panew (aż cud, że tyle przeżyły) przy wymianie ocenią czy coś nie teges z motorownią....ale jak lata, to raczej będzie ok. oczywiście jeśli zaraz z auta nie chcesz "wyskakiwać".
        reszta to eksploatacyjne wymiany, jak w każdym aucie, które jak nie domagają się wymiany to po co w ogóle ruszać? przecież turbo czy dwumas o sobie znak da jak zacznie lecieć.....

        Komentarz


        • #5
          Czesc Grzegosz,

          Na ten moment na innych forach nic mi nie odpisali.

          Profilaktycznie bylem sprawdzic filtr paliwa i okazalo sie ze pojawilo sie troche oleju i zostawiam octavke na sprawdzenie uszczelek pompotryskiwaczy.

          Pozdrawiam

          Komentarz


          • #6
            Czesc sew1981,

            sprzeglo i dwumase wymienialem przy 250tkm, a program na 144PS by przy ok 200tkm robiony.

            Pozdrawiam

            Komentarz


            • #7
              Czesc Grzegosz,

              we Wroclawiu jest kilka polecanych miejsc:

              1
              Jetronik Race Division.
              2. RS Serwis.
              3. ECU Project Wrocław

              Pozdrawiam

              Komentarz


              • #8
                Czesc Grzegosz,

                wymienilem przy 290tkm uszczelki przy PD, sruby itp i podstawowe rzeczy, typu wymiana plynu chlodniczego, oraz wymiana plynu klimatyzacji,
                sprzeglo, dwumase, wysprzeglik, plyn hamulcowy, tarcze i klocki na ATE.

                oraz ta uszczelke miedzy skrzynia biegow a silnikiem, bo zaczego kapac olejem.

                Pozdrawiam

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X