Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2FL] Mruganie włącznika świateł awaryjnych

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2FL] Mruganie włącznika świateł awaryjnych

    Cześć,
    może pytanie głupie, ale czy też tak macie że jak zaryglujecie drzwi (z pilota) to włącznik świateł awaryjnych po kilkunastu sekundach, może minucie zaczyna mrugać?
    Na początku świeci normalnie, po chwili gaśnie maxidot, a po kolejnej chwili ten włącznik i zaczyna mrugać.
    Do tej pory nie zwróciłem na to uwagi, a dzisiaj przechodziłem koło samochodu i patrzę że mruga.
    Filmik
    ledwo widać, ale coś tam zawsze. W 13 sek. zaczyna.

  • #2
    Odkopuję temat.
    Byłem w ASO z tym przypadkiem. Pokazałem im filmik (doradcy) i mówię, że to się dzieje zawsze... u nich nie wystąpiło
    Poprosiłem o sprawdzenie poboru prądu. Wyszło im niby 5mA po 30 min. To jest w ogóle możliwe? Wszędzie jak czytam to podają, że radio i komp więcej biorą, może mieli na myśli 0,05?
    Wracając do mrugania. Dzisiaj zauważyłem, że jak nacisnę przycisk otwierania bagażnika (przy zaryglowanych zamkach i mrugającym podświetleniu awaryjnych) to podświetlenie swieci się ciągle przez chwilę i znowu zaczyna migać. Czy tak ma być? Może jest jakiś problem z tym przyciskiem?
    W ASO zero błędów i mówią żebym się nie przejmował.

    Czy w tym włącznik jest dioda led czy jakaś mała żarówka?

    Komentarz


    • #3
      Zrobiłem dzisiaj pomiar prądu. Tak to wygląda. Wahania dziwne, może za słabe podłączenie, ale chyba faktycznie 5mA jest możliwe. Na zakresie 10A pokazywało 0,00. Wytrzymałem może z 10 min. i odłączyłem.

      Prosba do adminów o przeniesienie do działu elektryka, bo tam chyba powinno być.
       

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X