Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Octacia II FL WYMIANA ZEGARÓW

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Octacia II FL WYMIANA ZEGARÓW

    Witam

    problem jest taki, podczas wrzucania kierunku w lewo móga kierunek i wraz z nim tempomat,, wymieniany był moduł który jest pod kierownicą i dalej to samo, VCDS nie pokazał zadnych błędów, auto dałem do elektryka i problem z zegarami , i moje pytanie napewno jest w nich immo i jak kupie uzywke zegary gdzie mogę znaleźć jakies instr adaptacji itd zeby założyć nowe (używane zegary)

    dodam tez ze była podmieniana manetka zegarów

    Proszę o pomoc

    Pozdrawiam

  • #2
    Mnie także czeka wymiana zegarów. U mnie zażył się lewy kierunek, otwarcie maski i temperatura oleju co ciekawe po otwarciu maski wszystko ustawało. Auto było u elektryka i stwierdził że podnięte zegary. Właśnie dziś zamówiłem 1z0920803q bo takie mam. I tu też mam pytanie czy aby wszystko zatrybilo trzeba przelutowqac procesor +pamięć czy może wystarczy przekopiować zawartość EPROM na nowy zegar?

    Ma mi to robić znajomy elektronik, lecz pytanie czy jest na Śląsku ktoś godny polecenia kto by mi to ogarnął gdyby kumpel nie dał rady lub gdyby się okazało że coś jeszcze padło?
    Dwa, czy ktoś nie ma na zbyciu takiego zegara tak na zapas...

    Z głupoty zadzwoniłem do ASO zapytać o koszta no to 3 tys zegar + 1.5 nowe kluczyki bo podobno oni nie koduja starych bo są jednorazowego kodowania ...

    Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka


    Ostatnio edytowany przez adamsky; 26587.

    Komentarz


    • #3
      VAG SERWIS KOLASIŃSCY polecam

      Komentarz


      • #4
        Polecam Kolegę Spacewalker - wykonał przeszczep u mnie i wszystko hula bezproblemowo od prawie 3 lat
        Był: Opel Astra F 1.4 MPI
        Jest: Skoda Octavia II FL 1.6 MPI + LPG http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...295074#1295074
        Będzie: ?

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X