Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Falujące obroty przy 1200-1400

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Falujące obroty przy 1200-1400

    Macie tak że przy jeździe na drugim biegu i obrotach około 1200 samochodem zaczyna rzucać - obroty falują? Pomaga lekkie dociśnięcie pedału gazu lub odpuszczenie na chwilę. Co może być przyczyną?

    Silnik 1.6 BSE, przebieg 82kkm

  • #2
    To może inaczej... Jeżeli podpiąłbym auto pod komputer to mogą wyskoczyć jakieś błędy pomimo, że nie pali mi sie check engine?

    Komentarz


    • #3
      U mnie wygląda to podobnie, błędów brak. Wymieniona przepustnica (nowa), cewka, świece, uszczelki kolektora... Obroty dodając gazu podnoszą się skokowo, jak odpuszczam gaz (nie do końca) to szarpie autem obroty schodzą skokowo... Wrzucę później filmik jak to wygląda. Generalnie z silnikiem nie ma problemów, pali od kopa, oleju nie bierze, świece po wykręceniu ładne.
      Ma ktoś jakiś pomysł? Mam kabelek, mogę zrobić logi.
      Przebieg 251 t.km.

      Komentarz


      • #4
        Filmik z problemem.
         

        Komentarz


        • #5
          Mój problem nie jest zbyt dokuczliwy. Martwi mnie jedno, że wypalę gniazda zaworów.

          Komentarz


          • #6
            Przed wczoraj skasowałem korekty długoterminowe, Jest trochę lepiej ale problem z obrotami jest dalej, zarówno na gazie jak i na benzynie. Od kupna auta już tak mam i nie mam pomysłu co jest nie tak.

            Komentarz


            • #7
              Jak już kasujesz korekty to może się pobaw w diagnostykę

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X