Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

wymiana klocków i tarcz hamulcowych w Śkodzie Octavii 2 Tour Combi

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • wymiana klocków i tarcz hamulcowych w Śkodzie Octavii 2 Tour Combi


    Ile kosztuje w serwisie wymiana klocków i tarcz hamulcowych (komplet) przednich i tylnych (materiały + robocizna) w Śkodzie Octavii 2 Tour Combi

  • #2
    Skoro nikt nie odpowiada.... u mnie w serwisie 200 usługa + 500-2500 materiały. Cena materiałów zależna od wybranego producenta. Pozdrawiam.
    www.k-mot.pl
    Specjalizacja VAG, inne marki też naprawiam.
    Autoholowanie.
    Robert Kulma

    Komentarz


    • #3
      Dziękuję. Czy jak klocki hamulcowe są zużyte czy wtedy zapala się kontrolka na desce rozdzielczej ?

      Komentarz


      • #4
        teoretycznie powinna ale na wszelki wypadek sprawdź czy masz czujnik, jest tylko jeden w kole przednim od strony kierowcy, jak mocno skręcisz koło na zewnątrz (kierownica w lewo) to będziesz widział przewód wchodzący do klocka hamulcowego (klocek od strony silnika) jak nie ma przewodu to znaczy że nie masz czujnika.

        tu na filmie widać
        Ostatnio edytowany przez roberta; 1013.
        pozdrawiam
        roberta

        Skoda SuperB 1,4 TSI iV Hybryda

        http://chomikuj.pl/Roberta9

        Komentarz


        • #5
          Po jakim przebiegu km zużywają się klocki hamulcowe i tarcze ? Czy jest możliwe ze zużyły się po 100 tys. km ?

          Komentarz


          • #6
            Jak najbardziej po takim przebiegu tarcze mogą się zużyć.Klocki mogą sir zużyć nawet po przebiegu 15 tys.km o ile są zdupione tarcze..

            Komentarz


            • #7
              Zależy od kierowcy i stylu jazdy. Wszystko da się zrobić
              Skoda Octavia II 1.6 Mint 2008 LPG (@STAG)
              FSO Polonez Caro Plus 1.6 GSi 1999 LPG

              Komentarz


              • #8
                Znalazłem taka ofertę wymiana klocków i tarcz z przodu i z tylu koszt razem z robocizną 1200 zł. Czy to dobra oferta ?

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez fajny52 Zobacz wpis
                  Znalazłem taka ofertę wymiana klocków i tarcz z przodu i z tylu koszt razem z robocizną 1200 zł. Czy to dobra oferta ?
                  zależy jakie graty Ci zaproponowali, min to TRW, Mikoda....wyżej Jurid, Ate, Zimmermann....za 1200zł to średnia półka wpadnie jeżeli to cena z usługą, 800zł za tarcze i klocki P+T i robota....400zł za 1k masz zestaw Zimmerman + klocki Jurid....a to już hamuje...wiem bo mam
                  ANTY MECHANIK YT

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez HAKSIU Zobacz wpis

                    zależy jakie graty Ci zaproponowali, min to TRW, Mikoda....wyżej Jurid, Ate, Zimmermann....za 1200zł to średnia półka wpadnie jeżeli to cena z usługą, 800zł za tarcze i klocki P+T i robota....400zł za 1k masz zestaw Zimmerman + klocki Jurid....a to już hamuje...wiem bo mam
                    Za 1300zł zrobimy to na Zimmermanie + Jurid i zapraszam do Trójmiasta :P
                    ANTY MECHANIK YT

                    Komentarz


                    • #11
                      Mam dziwny objaw i nie wiem co jest przyczyna. Tarcze i klocki przód Zimmerman. Z jednej str zostaje jakis nie caly 1cm jakby klocek nie łapał. Nie sciera tarczy. Zrobione jakies 6 tys. Co moze byc przyczyna. Pozniej wrzuce foto.
                      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...kal_84&start=0

                      Komentarz


                      • #12
                        nie prawidłowy montaż....
                        Skoda Octavia Combi 2012 elegance 2.0 TDi 140 KM 320Nm

                        Komentarz


                        • #13
                          tak one sobie wyglądają dodam że bicia nie ma nic, jak auto chostoi siada nalot i trze jakby zardzewiałem były ktowie jak. może wina klocków?
                          Załączone pliki
                          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...kal_84&start=0

                          Komentarz

                          POWRÓT NA GÓRĘ
                          Pracuję...
                          X