Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ogrzewanie octavia II diesel

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ogrzewanie octavia II diesel

    Witam zainteresowanych moim postem. Trochę mnie tutaj nie było, ale chciałabym się podzielić z Wami i prosić o pomoc w ustaleniu przyczyny niedostatecznego ogrzewania w moim aucie. Zauważyłam że przy dłuższych dystansach przy nastawionej temp 22 stopnie (bez klimatyzacji - manualna) w aucie robi się chłodno i zaczyna z nawiewów wiać coraz chłodniejszym powietrzem i trzeba podkręcać temp. Poza tym uważam że przy 22 stopniach nawet jak wieje ciepłym powietrzem, nie jest to takie ciepło jak być powinno, trochę oszukane :/. Dodam że to nie jest wina termostatu, temperatura po rozgrzaniu silnika wskazywana na 90stopniach. Auto było podłączane do komputera który nic nie wykazał. Robi się to trochę uciążliwe, tym bardziej że idzie zima i w niedogrzanym aucie jazda nie jest komfortowa. Dziękuję za odpowiedzi

  • #2
    Masz Climatica ( utrzymuje zadaną temperature) czy zwykła manualną? Ja mam Climatica i miałem ten sam problem, po sprawdzeniu vagiem okazało się że czujnik nawiewu na kratki wentylacyjne oszukiwał o co najmniej 20 stopni (gdy we wnetrzu było ok 5 stopni, on pokazywał, że jest np 25-27). Po wymianie grzeje aż miło

    Komentarz


    • #3
      Manualna klimatyzacja.

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X