Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

zamienniki na sprężyny i amortyzatory z pakietu na bezdroża

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • zamienniki na sprężyny i amortyzatory z pakietu na bezdroża

    wiatm,
    czy istnieją zamienniki do tego pakietu czy trzeba części orginalne z aso ?
    w wątku o sprężynach odpowiedzi na to pytanie brak, wg etki jest kilka typów sprężyn na tył do tego pakietu ,
    czym one się różnią ? te kropki kolorowe coś oznaczają ?
    Tomek

  • #2
    tył.jpg
    Załączone pliki

    Komentarz


    • #3
      Twardość sprężyn w O2 ułożona od góry (najmniej sztywne) do dołu (najbardziej sztywne) dla nadwozia typu liftback oraz kombi

      Komentarz


      • #4
        czyli najtwardsza tył to biały brąz brąz ? dosyć dużo ładuje w kufer i nie wiem jakich szukać , a od czego jest zależny dobór do konkretnego egzemplarza ?
        Tomek

        Komentarz


        • #5
          Seryjny zamiennik sprezyny Lesjofors 4285719 lub twardesze 4285720. Lata temu byl caly temat na temat tych sprezyn na forum.

          [O2] Problem z tylnym zawieszeniem Octavia II FL, sprężyny - Octavia Club Polska

          Albo kowal, ktory rozciaga seryjne sprezyny i hartuje na nowo - calkiem serio pisze.
          Spritmonitor.de

          Komentarz


          • #6
            tylko ze
            Lesjofors 4285719 i -20 zastępują zwykłe a nie z tego pakietu, i ww wątku nie ma odpowiedzi - jest 140 stron jakie wstawić zamiast zwykłych , ba nawet chyba sam piszesz , że do pakietu tylko są dostępne w aso , ale ponieważ część wiary pisze "załóż te pakietu" to myślałem , że ktoś zna zamienniki , a tak jak pisałem w etce jest kilka typów z podziałem na kolory pasków
            Tomek

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X