Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wymiana siłownika centralnego zamka - drzwi prawe przód

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wymiana siłownika centralnego zamka - drzwi prawe przód

    Witam,
    miałem problem z siłownikiem prawych drzwi z przodu, czasami się zacinał i nie można było otworzyć drzwi. Teraz "umarł" na zawsze, nie zamyka drzwi. Chce go wymienić i mam problem. Zdjąłem już tapicerkę, rozwierciłem nity. Mam dwa problemy:
    1. nie mogę całkowicie ściągnąć panelu drzwi, trzymają go linki od podnoszenia szyby. Zrobiłem zdjęcie. Czy żeby ściągnąć panel muszę okręcić te 3 śruby zaznaczone na czerwono?
    2. odkręciłem zamek centralny dzwi, jednak nie mogę go wyjąć bo trzyma go jakaś linka od klamki. Co zrobić żeby odpiąć tą linkę?
    Bardzo proszę o pomoc. Sprawa jest pilna.
    Pozdrawiam

  • #2
    Załączam zdjęcie
    Załączone pliki

    Komentarz


    • #3
      [QUOTE=antii7;n2555803]
      1. nie mogę całkowicie ściągnąć panelu drzwi, trzymają go linki od podnoszenia szyby. Zrobiłem zdjęcie. Czy żeby ściągnąć panel muszę okręcić te 3 śruby zaznaczone na czerwono?[/QUOT]

      jeżeli chcesz zdjąć panel to na pewno nie odkręcasz tych śrub tylko musisz odłączyć szybę przez otwór serwisowy, trzeba wybić taką białą tulejkę co łączy szybę z mechanizmem. (patrz drugie zdjęcie)

      [QUOTE=antii7;n2555803]
      2. odkręciłem zamek centralny dzwi, jednak nie mogę go wyjąć bo trzyma go jakaś linka od klamki. Co zrobić żeby odpiąć tą linkę?
      Pozdrawiam[/QUOT]
      według zdjęcia
      Załączone pliki
      Ostatnio edytowany przez roberta; 1013.
      pozdrawiam
      roberta

      Skoda SuperB 1,4 TSI iV Hybryda

      http://chomikuj.pl/Roberta9

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X