Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

O2Fl na start

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • O2Fl na start

    W związku z nowym wozidłem O2FL, 1.4 tsi z 2010 w wersji elegance, chciałbym ogarnąć parę tematów. Poprzednie w O1 (użytkowałem 10 latJ ) dzięki forum też ogarnąłem… Ale do rzeczy:
    1. Chciałbym zmienić oświetlenie wnętrza na ledowe, czy wystarczy wymiana żarówek?
    2. Jaka opona do ori 16 Skody (205/55/R16)?
    3. Mam ori radio Skody, a chciałbym przynajmniej Bolero, aby czytał pamięć. Pchać się czy lepiej zainwestować w np. Bonroad?
    4. Jakiś special kabel do VCDS na potrzeby domowe, bo wszystko co można jest już raczej aktywowane…
    Będę wdzięczny za podpowiedzi.
    Pozdro

  • #2
    Zamieszczone przez tomaszwrc Zobacz wpis
    Chciałbym zmienić oświetlenie wnętrza na ledowe, czy wystarczy wymiana żarówek?
    Tak.

    Zamieszczone przez tomaszwrc Zobacz wpis
    Jakiś special kabel do VCDS na potrzeby domowe, bo wszystko co można jest już raczej aktywowane…
    Szukaj na ali w wersji PL. Około 80-100 zł.
    Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
    Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez tomaszwrc Zobacz wpis
      Pchać się czy lepiej zainwestować w np. Bonroad?
      te ryżowe na adroidzie są na prawdę spoko
      Zamieszczone przez tomaszwrc Zobacz wpis
      Jaka opona do ori 16 Skody (205/55/R16)?
      tak
      Była O2 RS 190 km / 436 Nm
      Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

      Komentarz


      • #4
        Dzięki za podpowiedzi... Wstyd się przyznać ale jest jeszcze jeden temat który na szybko nie za bardzo ogarniam... Chodzi o działanie klimy. W O1 mam climatronic ale to jest dwustrefa i więcej przycisków
        Jaka jest zasada działania przycisku AUTO i AC
        Po włączeniu auto klima powinna dążyć do wybranej przeze mnie temp i poźniej ją utrzymywać. Ale... na przycisku AUTO są dwa światełka lewe górne i prawe górne??
        A przycisk AC??
        Będę naprawdę bardzooo wdzięczny

        Komentarz


        • #5
          Kolego, wszystko masz jasno i klarownie opisane w instrukcji obsługi samochodu. Tutaj masz wyjaśnienie wprost z niej:

          klima.png

          Gdybyś chciał zapoznać się z treścią całej instrukcji, wystarczy, że wejdziesz tutaj:
          Link

          Następnie wybierzesz rok produkcji samochodu i język polski instrukcji i wciśniesz przycisk Pobierz.

          Komentarz


          • #6
            Dzieks

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X