Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Nowe felgi dla szkodnika

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Kiniu, :kufel k

    Komentarz


    • hotrain, TN4 :serce :serce :serce :serce :serce
      Była Octavia I FL Kombi 1.9 TDI AGR
      Była Octavia II Kombi MR06 2.0 TDI DSG
      ByłąOctavia II Kombi FL MR06@2013 2.0 TFSI DSG 4x4

      TELEFONUJEMY DO MNIE PO GODZ 16.59!


      Komentarz


      • Zamieszczone przez misiek^wro
        hotrain, TN4 :serce :serce :serce :serce :serce
        :slinka :slinka

        Seat Leon ST FR by mirek_p11

        Fotki
        Octavia II FL 1.8 TSI by mirek_p11
        Fotki

        Komentarz


        • mirek_p11, ta biala mam na tapecie w komorce :P
          Była Octavia I FL Kombi 1.9 TDI AGR
          Była Octavia II Kombi MR06 2.0 TDI DSG
          ByłąOctavia II Kombi FL MR06@2013 2.0 TFSI DSG 4x4

          TELEFONUJEMY DO MNIE PO GODZ 16.59!


          Komentarz


          • Co to są za fele ??


            Fabia 1.9 TDI V/RS-Line ---> Octavia 1.9 TDI V/RS-Line ---> Octavia 2.0 TSI V/RS

            Komentarz


            • Dejwid, BBS ale nie wiem który model: Page not found

              Komentarz


              • Trochę podobne do VMRów



                O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT

                Komentarz


                • TN9 sa prze kozackie poprostu..
                  Opel Vectra 1.6 16V --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ALH+ --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ASZ+ --> Ford Mondeo ST220 3.0V6 --> Skoda Octavia II 2.0 TDI BKD -->Vectra C OPC 2.8T -->Mitsubishi Lancer X 2.0DI-D --> Skoda Octavia 2 FL -->Renault Laguna III GT 2.0dci-->obecnie Toyota Auris IIFL Hybrid i Ford Focus MK3

                  Komentarz


                  • Dejwid, biała suka wygląda zajebiaszczo !!

                    Komentarz


                    • Mihau, dobre masz oczy teraz znalazłem zdjęcia w większej rozdzielczości i po powiększeniu na dekielkach pisze VMR.


                      OctaviaRS TDi, też mi się podoba
                      Fabia 1.9 TDI V/RS-Line ---> Octavia 1.9 TDI V/RS-Line ---> Octavia 2.0 TSI V/RS

                      Komentarz


                      • Dejwid, mam troszkę tych O2 w odpowiednim folderze i jakoś tak mi się skojarzyło :P
                        O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez Dejwid
                          po powiększeniu na dekielkach pisze VMR.
                          a wyglądają jak BBS-y :wink:
                          Ciekawe po ile sobie życzą Tajwańczycy za taka felgę i jak z jakością...

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez hotrain
                            Zamieszczone przez Dejwid
                            po powiększeniu na dekielkach pisze VMR.
                            a wyglądają jak BBS-y :wink:
                            Ciekawe po ile sobie życzą Tajwańczycy za taka felgę i jak z jakością...
                            fela jak na zdjęciu w rozmiarze 18x8.5 kosztuje 405 franków czyli 1500zł :szeroki_usmiech
                            superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
                            http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

                            poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

                            Komentarz


                            • piramida, :lol: to ja ich Tajwan mam w głębokim poważaniu :P

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez hotrain
                                piramida, :lol: to ja ich Tajwan mam w głębokim poważaniu :P
                                Tajwan czy Chiny ale mam wrażenie że felgi sa solidnie wykonane więc bym się tym nie martwił
                                superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
                                http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

                                poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez hotrain
                                  OctaviaRS TDi, TN9 - Felgi są dostępne w następujących rozmiarach: 8,5x20 / 10x20
                                  TN 8 - Felgi są dostępne w następujących rozmiarach: 8,5x19 / 9,5x19
                                  Fakt ósemki bardzo ładne, mam nadzieję, że powiększą paletę rozmiarów.
                                  nic nie muszą zmieniać widać, że felgi się zmieszczą :twisted:
                                  Załączone pliki

                                  Komentarz


                                  • Prawie zdecydowałem się na zakup Rial Como 16" na zimę.
                                    Mam jeszcze jedną wątpliwość. Kolega Trusek napisał mi na priv że montaż tej felgi wymaga pierścieni centrujących. Zastanawiam się czy takie pierścienei są standardowo dodawane przy zakupie nowej felgi czy też trzeba je sobie dokupić we własnym zakresie. I jaki jest ich ewentualny koszt?

                                    I druga sprawa - to śruby. Czy muszę przygotować się na zakup nowego kompletu śrub, czy obecne (skodowskei felgi pegasus) podejdą?

                                    Przy okazji nachodzi mnie pytanie - mam stalówkę na zapasie - te oryginalne śruby będą pasować do tej felgi stalowej? (mam nadzieję że skoda to przewidziała i nie będzie niespodzianki jak złapię kapcia)
                                    Moja 4x4 FL'ka

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez seba210
                                      Prawie zdecydowałem się na zakup Rial Como 16" na zimę.
                                      Mam jeszcze jedną wątpliwość. Kolega Trusek napisał mi na priv że montaż tej felgi wymaga pierścieni centrujących. Zastanawiam się czy takie pierścienei są standardowo dodawane przy zakupie nowej felgi czy też trzeba je sobie dokupić we własnym zakresie. I jaki jest ich ewentualny koszt?

                                      I druga sprawa - to śruby. Czy muszę przygotować się na zakup nowego kompletu śrub, czy obecne (skodowskei felgi pegasus) podejdą?

                                      Przy okazji nachodzi mnie pytanie - mam stalówkę na zapasie - te oryginalne śruby będą pasować do tej felgi stalowej? (mam nadzieję że skoda to przewidziała i nie będzie niespodzianki jak złapię kapcia)

                                      Kupując nowe felgi powinieneś dostać pierścienie centrujące ( oczywiście jeżeli są potrzebne ) i komplet śrub ( stożkowe lub kulowe o odpowiedniej długości ). Każda porządna firma zajmująca się sprzedażą felg, powinna wiedzieć co będzie dodatkowo potrzebne podczas sprzedaży konkretnego modelu. Gdy kupowałem moje felgi Rial to okazało się, że nie będą potrzebne pierścienie a śruby dostałem gratis. Kupowałem w tym sklepie dwa komplety i obsługa była naprawdę profesjonalna, więc polecam

                                      Seat Leon ST FR by mirek_p11

                                      Fotki
                                      Octavia II FL 1.8 TSI by mirek_p11
                                      Fotki

                                      Komentarz


                                      • mirek_p11, Wielie dzięki za kolejną odpowiedź w moim temacie Ja próbuję kupić u siebie na miejscu (Kraków, ul Bociana) bo cena jest dobra.
                                        Niestety handlowiec napisał, że w zestawie nie ma ani pierścieni ani śrub.
                                        Pierścienie to chyba tania rzecz. Natomiast główne pytanie co z śrubami bo jeśli będę musiał dokupić to cena może okazać się juz nie tak atrakcyjna.

                                        Edit:: pierścienie są napewno wymagane. otwarta pozostaje kwestia śrub
                                        Moja 4x4 FL'ka

                                        Komentarz


                                        • Zadzwoń do tego sklepu który Tobie podałem i zapytaj się czy będą potrzebne pierścienie do Twoich felg czy też nie. Prawdopodobnie nie będą potrzebne, bo firma Rial robi dużo modeli felg bez pierścieni p&p pod oryginalne Skody. Jeżeli chodzi o śruby to zapytaj jakie będą potrzebne. Jeżeli masz stożkowe to nie będziesz musiał kupować. W zakładach wulkanizacyjnych śruby przeważnie kosztują 4-5 zł za szt. Negocjuj cenę lub walcz o gratis w tym sklepie, bo łaski nie robią

                                          Seat Leon ST FR by mirek_p11

                                          Fotki
                                          Octavia II FL 1.8 TSI by mirek_p11
                                          Fotki

                                          Komentarz


                                          • Zrobiłem zdjęcie oryginalnej śruby:

                                            Łeb w kształcie kuli.
                                            Do tych Rial Como pasuje śruba "kula" czy "stożek" ?
                                            Moja 4x4 FL'ka

                                            Komentarz


                                            • Ja w swoich felgach Rial mam stożek i prawdopodobnie takie będziesz musiał kupić

                                              Seat Leon ST FR by mirek_p11

                                              Fotki
                                              Octavia II FL 1.8 TSI by mirek_p11
                                              Fotki

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez OctaviaRS TDi
                                                Dejwid, biała suka wygląda zajebiaszczo !!
                                                DOKŁADNIE TAK!

                                                tylko te chlapacze w pizdu!
                                                kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

                                                SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

                                                Komentarz


                                                • koledzy co polecicie w rozsądnej cenie do srebrnej O1 TOUR liftback , niestety tylko w 15" ?
                                                  może ktoś ma do sprzedania coś ciekawego>

                                                  Komentarz


                                                  • Panowie i Panie :-) Wiem, że szukanie nie boli, ale moje szukanie na forum nic nie dało. Potrzebuję odpowiedzi na pytanie: jakie jest standardowe ET w felgach stalowych 16", montowanych w O2 FL ? Czy to ET 50 ? Chcę kupić felgi, ale nie chcę stosować pierścieni centrujących - stąd moje pytanko. Z góry dziękuję za info. :-)
                                                    Doświadczenie to coś, co nabywamy chwilę po tym, gdy było nam najbardziej potrzebne.
                                                    MOJA FURKA

                                                    Jeśli pomogłem - wciśnij "pomógł"

                                                    Tanie pobieranie plików: http://filefox.pl/poleca/Eidos71

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X