Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Nowe felgi dla szkodnika

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • OCPtaxi, najprościej to wrzuć zdjęcia np. na Fotosik.pl | Hosting zdjęć a później skopiuj linka na forum
    SATYNOWA O2 Tour
    Z pozdrowieniami
    Bartek

    Komentarz


    • Tez bym chetnie zobaczyl,jak te felgi sie prezentuja,szczegolnie na ciemnym lakierze
      Kondziu

      OCP

      Komentarz


      • Zdjęcie - 14.03.2012 | Fotosik.pl

        Zdjęcie - 14.03.2012 | Fotosik.pl

        tak to mniej więcej wygląda na szybko.
        p.s. odcięcia na lakierze to marny retusz w paincie chciałem zasłonić korporacyjne okleiny
        Była Octavia II Tour kombi (sprzedana)

        Komentarz


        • OCPtaxi, niczym Night Rider :helm
          SATYNOWA O2 Tour
          Z pozdrowieniami
          Bartek

          Komentarz


          • TwoB, TwoB, no nie, by night ridera przypominało to byś musiał czarne pełne kołpaxy założyć :diabelski_usmiech
            Moje MU: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=586830#586830
            6n leichtwagen: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=886072#886072
            Rozpórki, mocowania foteli: http://gorny-sport.pl/

            Komentarz


            • Skfarek, w sumie racja
              SATYNOWA O2 Tour
              Z pozdrowieniami
              Bartek

              Komentarz


              • koledzy wlasnie zobaczyłem ze lezy u mnie ulotka z norauto i jest promo na felgi. niby wszystkie felgi jakie mają sa w tej samej cenie 15'-999 16'-1099 17'-1299 za 4 szt
                niby nie ważne jaki model jaka firma a cena obowiazuje. wiec oferta wydaje sie dość ciekawa bo z tego co kiedys widziałem to maja też felgi dobrych firm
                BYŁA o1 rs
                BYŁA o2 1.6
                JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                Komentarz


                • OCPtaxi, każdemu podoba się co innego, ale ja jak zobaczyłem te zdjęcia to właśnie się przekonałem żeby RE Dark nie kupować
                  ORIGINAL GERMAN AUDI A6 C7 AVANT 3.0 TDI 313KM - http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...168233#1168233

                  ORIGINAL GERMAN AUDI QUATTRO 2.2 200KM- http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...460025#1460025

                  ORIGINAL CZECH SKODA FABIA MONTE CARLO 1.2 TSI 105KM - http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=906416#906416

                  Komentarz


                  • OCPtaxi, nie chcę być stronniczy, ale mnie się podobają i za cenę Dezenty RE Dark ładniejszego wzoru się nie dostanie Choć powiem, że droższych ale i ładniejszych też jest sporo :P
                    nasze auta: MÓJ SMOCZEK

                    Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło!

                    Komentarz


                    • BADYL, te Dezenty są po 350 a wyglądają średnio dlatego moim zdaniem lepiej kupić podrapane Crateris'y albo Moon'y i dać do malowania. Wyjdzie tyle samo
                      Sprzedam silikon do pokrywy rozrządu CDAA, CDAB, CCZA - D174003A2 - info na PW

                      Komentarz


                      • andrzej111, tylko jak mam kupić alusy czy opony to tylko nowe...używek w tym przypadku nie uznaję :P
                        nasze auta: MÓJ SMOCZEK

                        Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło!

                        Komentarz


                        • BADYL, dojrzejesz kiedyś, do używanych felg, wkrótce foto z renowacji pokaże i ja :wink:
                          Maicroft, pisałem już że słabo wyglądają na żywo :| Te zdjęcia tylko to potwierdzają.

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez BADYL
                            andrzej111, tylko jak mam kupić alusy czy opony to tylko nowe...używek w tym przypadku nie uznaję
                            Na zimę jakieś 16' IHMO nie ma sensu kupowac nówek i tak sie pogną i podrapią
                            Sprzedam silikon do pokrywy rozrządu CDAA, CDAB, CCZA - D174003A2 - info na PW

                            Komentarz


                            • Tak wygladają pogięte i porysowane felgi które przjeździły 4 zimowe sezony
                              ]"]Strona nie znaleziona - Błąd 404 | Fotosik.pl

                              Na zimę spokojnie można kupic 2-gi komplet nowych alumów i nic złego się z nimi nie stanie. Chyba, że ktoś bardzo będzie chciał je zniszczyć.
                              Czarny Elegance

                              Komentarz


                              • Dzięki za opinie, najważniejsze żeby podobały się właścicielowi i u mnie tak właśnie jest.
                                A dobierałem uwaga: pomiędzy znacznie droższymi Dotz Rapier black, Aez Valencia Dark i silver i co najlepsze po przymierzeniu do Skody najbardziej przekonały mnie najtańsze z pośród czwórki Dezenty. Chyba dlatego, że są najbardziej masywne przez najmniejszą liczbę ramion i optycznie mimo ciemnego koloru powiększa to koło. Na żywo efekt jest naprawdę niezły, patrząc na te zdjęcia też widzę, że zdjęcia zdecydowanie nie sprzyjają wyborom felg, zwłaszcza tych Dezentów, które na żywo trochę lepiej się prezentują. Nie byłem przekonany co do lakieru, ale jest fajny, taki ni to matowy, ni błyszczący. 70% czerni, z 30% matu.

                                P.S. Dziś jeżdżąc 1,6 z gazem na 16" dziękuje sam sobie, że postawiłem na rozsądek i wybiłem sobie z głowy 17", mimo tego że jest mnóstwo okazji na większe felgi, które kupiłbym taniej od tych szesnastek. Już na 16" czuć różnicę i uważam to za optimum do słabego silnika, zwłaszcza przy dziurawych drogach i mojej profesji. Kompromis między wyglądem a dziurami, zawieszeniem, ceną opon, spalaniem, itd.
                                Była Octavia II Tour kombi (sprzedana)

                                Komentarz


                                • Felgi

                                  Ja wybrałem do mojej O1 te dwie felgi i teraz mam dylemat które, postawiłem na rozmiar 16" A wy co myślicie które wybrać?
                                  Załączone pliki
                                  http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=53207 Octavia I 1.9TDI

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez DanielOctavia
                                    A wy co myślicie które wybrać?
                                    sparco lepsze

                                    Seat Leon ST FR by mirek_p11

                                    Fotki
                                    Octavia II FL 1.8 TSI by mirek_p11
                                    Fotki

                                    Komentarz


                                    • mirek_p11, Ale wyglądem czy wytrzymałością ? No to już 1;1 bo ja jestem za Dotzem
                                      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=53207 Octavia I 1.9TDI

                                      Komentarz


                                      • rant w dotz-ie pomniejszy i tak już ciemną felgę. przymierzałem do siebie rapiery i dlatego padło na 5 ramienne felgi aby były wizualnie najpotężniejsze. 16" to jeszcze nie rozmiar na wyszukane wzory. Owszem ładne felgi, i jedne i drugie ale nie wiem czy i tak nie są przerostem formy nad treścią do Skody. Może lepiej zaoszczędzić parę setek i rozejrzeć się za mniej markowymi felgami? Nie mówię chińczykami, ale jakieś Enzo czy coś w tej klasie.

                                        Ja z tych dwóch chyba też Sparco, Dotz-y dopiero od 17"

                                        [ Dodano: Czw 15 Mar, 12 05:17 ]
                                        rant w dotz-ie pomniejszy i tak już ciemną felgę. przymierzałem do siebie rapiery i dlatego padło na 5 ramienne felgi aby były wizualnie najpotężniejsze. 16" to jeszcze nie rozmiar na wyszukane wzory. Owszem ładne felgi, i jedne i drugie ale nie wiem czy i tak nie są przerostem formy nad treścią do Skody. Może lepiej zaoszczędzić parę setek i rozejrzeć się za mniej markowymi felgami? Nie mówię chińczykami, ale jakieś Enzo czy coś w tej klasie.

                                        Ja z tych dwóch chyba też Sparco, Dotz-y dopiero od 17"
                                        Była Octavia II Tour kombi (sprzedana)

                                        Komentarz


                                        • DanielOctavia, sparco, ramiona schodzące do samego rantu i mały rant optycznie powiększają felgę, co do wytrzymałość to możesz wziąć pod uwagę że Sparco klepie lub sygnuje swoim znakiem sprzęt do rajdów, który musi być wytrzymały :wink:
                                          Moje MU: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=586830#586830
                                          6n leichtwagen: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=886072#886072
                                          Rozpórki, mocowania foteli: http://gorny-sport.pl/

                                          Komentarz


                                          • Sparco lepiej wg mnie wygląda.

                                            >>>moja srebrna kombi strzała<<<

                                            Komentarz


                                            • Spraco zdecydowanie, ja bym takie zanabyl ale biale na zime :P Te dotz to takie nieco wies tanczy i spiewa.

                                              Komentarz


                                              • Ja byłem zmuszony poszukać alu do ori opon 195/65r15 do o2fl.
                                                Wybrałem Anzio ze względu na łatwość w utrzymaniu w czystości i ciekawy wygląd.
                                                Nie ukrywam natomiast że Dezenty o mało co nie trafiły do mnie - ale uznałem że są tak popularne i czesto wybierane ze musiałem poszukac jeszcze troszke.
                                                A skoro wiosna za pasem to i czas na zmianę.
                                                Załączone pliki

                                                Pozdrawiam - Marcin

                                                Komentarz


                                                • Szukam jakiś fajnych felg do mojego skodilaka, podobają mi się tego typu felgi:




                                                  Szukam czegoś uznanego producenta ale bez przesady z ceną, te 3 modele mi bardzo pasują. Fajna opcja w tym sklepie z tą przymierzalnią felg. Kupował już ktoś z was felgi z tego źródła? Ceny wydają się być całkiem przystępne a i te 3 modele chyba są dostępne na miejscu z tego co widzę. Proszę o wszelkie opinie na temat felg i sklepu jeśli bym się zdecydował na któreś z ich oferty...

                                                  Komentarz


                                                  • bilakilla1, Dla mnie opcja druga
                                                    nasze auta: MÓJ SMOCZEK

                                                    Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło!

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X