Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Nowe felgi dla szkodnika

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • mam u siebie teraz (zimowy setup) założone felgi właśnie jak piszesz, 17x8 et35
    dzisiaj to już jest ciemno, ale jak mnie skleroza nie złapie to jutro pstrykne fote jak to siedzi na aucie

    Komentarz


    • Czesc mam pytanko chce upchnac do O2FL felgi 19 lub 18 aktualny setup zawiasu to eibach pro kit - 30 mm + kayaba ultra SR pytanie dotyczy szerokosci felgi i et jakie mozna upchnac zeby nie tarly o blotnik

      Komentarz


      • Proszę fotki :
        Przód
        ]"]Error 404 - Zapodaj.net

        Tył
        ]"]Error 404 - Zapodaj.net

        Nie zauwazylem żeby ocieralo.
        Osobiście to lepiej by mi wyglądalo et40, alo ze felgi zostaly mi z poprzedniego auta, to nie wybrzydzalem

        Komentarz


        • A tak to wygląda z boku... na brudasie
          ]"]Error 404 - Zapodaj.net

          Komentarz


          • Ale jakie et masz ? Bo z tego co sie orietowalem to powinny wejsc 8,5 et 37 przob i 9,5 et 42 na 19" tylko ciezko cos z uzywek w 2 et dorwac.

            Komentarz


            • TomekvRS tył fajnie ale przod troche wystaje za obrys chyba co?
              Spalanie - Motostat.pl
              Jest 171,7 KM i 402,9 Nm
              Moja OII FL 2.0TDI Kombi, oszust RS
              Sprzedam na OLX!!

              Komentarz


              • Zamieszczone przez lukas Zobacz wpis
                Czesc mam pytanko chce upchnac do O2FL felgi 19 lub 18 aktualny setup zawiasu to eibach pro kit - 30 mm + kayaba ultra SR pytanie dotyczy szerokosci felgi i et jakie mozna upchnac zeby nie tarly o blotnik
                z tego co się orientuję to 19 cali spokojnie możesz włożyć 8,5j z et 38. Koła będziesz miał wtedy równo z nadkolem

                Komentarz


                • O super dzieki chociaz wiem czego szukac ☺

                  Komentarz


                  • semi1, faktycznie tak to wygląda. przód jakby wystawał, ale obcierek nie widzę.
                    dlatego też śmiało można takie montować, ale przy szerokości felgi 8' to lepiej szukać et 37, albo 38... tak mnie to się widzi.

                    ale tak jak pisałem wyżej, trza lubić co się ma

                    lukas u mnie i z przodu i z tyłu jest to samo: 17x8j et35
                    Ostatnio edytowany przez TomekvRS; 42425.

                    Komentarz


                    • Witam kolegow,

                      Mamy pytanie, czy wie ktos jaki to model felg:

                      Link
                      Ogłoszenia - Sprzedam, kupię na OLX.pl

                      Obaj sprzedajacy twierdza ze sa to oryginalne modele skody.
                      Chcialbym je "wirtualnie przymierzyc do mojego auta" no chyba, ze ktos dysponuje zdjeciem jak to wyglada na zywo?

                      Komentarz


                      • Potrzebuje waszej pomocy, poniewaz przerasta mnie wybor aluminiowych felg do Octavii 2.
                        Znalazlem alu felgi na olx'ie z takim opisem : 7jx16 5x112, nie ma informacji o ET, ale jest napisane ze do Octavi i Superba pasuja.
                        Ogłoszenia - Sprzedam, kupię na OLX.pl

                        W necie znalazlem ze do Octavii II pasuje 6,5Jx16 i co w zwiazku z tym? Czy moge zalozyc te 7jz16? Czy bedzie mi cos obcierac?
                        Prosze o szybka pomoc
                        Ostatnio edytowany przez emmjot; 43500.

                        Komentarz


                        • spokojnie powinna wejść.. ciut szersza po prostu.

                          Komentarz


                          • A może takie???

                            Ogłoszenia - Sprzedam, kupię na OLX.pl

                            Komentarz


                            • Posiadam felgi oryginalne tak myślę według cennika: CRATERIS 6.5J x 16
                              Szukam nowych i z powyższych informacji wiem tylko że szerokość 6,5 oraz średnica.
                              Jakie ta felga ma ET oraz rozstaw śrub.
                              Jakie inne ET mogę zastosować?
                              Im więcej przeglądam tym bardziej nie wiem co powinienem kupić ze względu na mnogość wymiarów.
                              Pozdrawiam.
                              Michał

                              Komentarz


                              • ja chetnie nabede jakies felgi do swojej o2, jezeli macie jakies oferty to bardzo prosze mi ja wyslac

                                Komentarz


                                • Witam,

                                  Długi czas miałem dylemat jakie felgi i opony założyć do O2.
                                  Po przeczytaniu forum wybrałem taką konfigurację. Początkowo myślałem że przesadzam z rozmiarem opon, ale ostatecznie jest ok. Przełożenie licznika +1,3%.

                                  Felgi Borbet RE SI 7Jx16 ET 48. Otwór centrujący 57,1.
                                  Felgi bez zestawu montażowego ( pasują oryginalne śruby ).
                                  Dokupiłem tylko zabezpieczenia, śruba kula 14M / 1,5 / 27 mm na kl. 17.
                                  Opony Kleber Quadraxer 2 215/55/16 97V XL.
                                  Kółka się mieszczą ( nie wychodzą poza obrys ) i nie ocierają.

                                  Zastanawiałem się nad 17, ale w sumie dobrze że 16 wybrałem.
                                  Po przesiadce ze 195/65/15 - wrażenia pozytywne.
                                  Nie jest sztywno ( pomimo wzmocnionego zawieszenia z tyłu ).
                                  Po Krakowskich dziurach można jeździć komfortowo, pomimo że w bagażniku mam 150 kg sprzętu i materiałów z pracy.
                                  Poprawiło się prowadzenie, jest bardziej precyzyjne i lepiej czuć auto.

                                  Pierwsze foto po zamontowaniu.
                                  Pozdrawiam
                                  Załączone pliki

                                  Komentarz


                                  • Witam. Czy felgi aluminiowe o wymiarach 15x6,5j et 38 będą pasowały do Octavii 2?. Chodzi przedewszystkim o et, czy nie będą za bardzo wystawały. Wychodzi że będą na +15 mm od stalowych piętnastek.

                                    Komentarz


                                    • Wiecie gdzie można kupić nowe , oryginalne felgi 16stki do oII ? ciekawe czy w ASO mają i ile kosztują

                                      Komentarz


                                      • witam,chce zmienić felgi na 17 cali i podoba mi się wzór z audi a3, podejdą do octavi 2 fl? są dwie wersje, 8V0601025BK 7,5JX17H2 ET51 lub 8V0601025P 7,5JX17H2 ET43 które będą lepsze? Wydaje mi się, że te z et51 będą idealne na przód - nie lubie jak niektórym wystają za mocno- a na tył można dorzucić jakieś dystanse małe najwyżej, ma to sens w ogóle?

                                        EDIT:

                                        Po przymiarce jednak te z ET43 wziąłem:

                                        19478710_1885097128424196_774334603_o.jpg
                                        Ostatnio edytowany przez Bartosz Donajski; 44019.

                                        Komentarz


                                        • Takie będą pasować?
                                          rozmiar 16''x7J ET45

                                          Komentarz


                                          • witam chce kopić do kombiaka przedlifta felgi 18x8j et 50 opony 225x40x18 czy podejdą i nie będą tarły

                                            Komentarz


                                            • ]"]Strona nie znaleziona - Błąd 404 | Fotosik.pl
                                              Ostatnio edytowany przez lu5asz; 20872.
                                              Kondziu

                                              OCP

                                              Komentarz


                                              • felgi 18x8 et 50 opony 225x40x18

                                                ]"]Photo Storage

                                                Komentarz


                                                • Koledzy a jeździ ktoś na AUTEC? zastanawiam się nad nim, tylko nie wiem jakie ET 48 czy 39 do 16"x7,0
                                                  Ostatnio edytowany przez Kulsi; 25675.

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez Sebekwwl Zobacz wpis
                                                    felgi 18x8 et 50 opony 225x40x18
                                                    Do czarnucha ładne:-) Szukam czegoś takiego do swojej, tylko czy w 4x4 będzie ok??

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X