Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Poduszka stabilizatora / obejma ??

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Poduszka stabilizatora / obejma ??

    Pękło mi takie coś jak na zdjęciu.
    W Internetach są różne obejmy do tego - na 1 lub 2 śruby. Występuje pod nazwą poduszka stabilizatora.
    Co ciekawe po oryginalnych częściach brak tego elementu - wymienia się cały drążek z tymi gumami i obejmami który kosztuje grubo...
    Czy ktoś ma wiedzę co to jest i gdzie kupić, czy pasować będzie to:
    Just a moment...
    Na oko ta obejma jest krótsza, bo tutaj pod drążkiem jest jakby podpórka...
    Załączone pliki

  • #2
    Na obrazku pokazałeś stabilizator przedni, a link do intercarsu prowadzi do obejmy ale stabilizatora tył. Czyli jak widzisz nie miało to prawa pasować.

    Komentarz


    • #3
      Fakt, sugerowałem się kształtem, niedoczytałem... Link nieaktualny. Na przód narazie nic nie znalazłem..

      Komentarz


      • #4
        Link

        Bo to nie jest w O2 czesc zamienna, wymienia ja sie razem ze stabilizatorem
        Spritmonitor.de

        Komentarz


        • #5
          Sama guma wychodzi na to, że jest zamienna, a te metalową obejmę zapewne idzie dorwać gdzieś na szrocie.
          Just a moment...
          Była Octavia II, jest Ford S-Max 2.0TDCi Titanium

          Komentarz


          • #6
            Czy pęka kawałek obejmy i trzeba cały badyl za 800zł wymieniać? Jakiś bezsens. I nikt nie wpadł na robienie zamienników lub nie dopasował czegoś od innego auta?

            Komentarz


            • #7
              U ruskich na forum temat dawno rozpracowany. Wymieniali gumę na jakąś z Opla a obejmę rozcinali i spawali później.
              Ostatnio edytowany przez samtech84; 3140.

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X