Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

O2 FL Gumowe wkłady wycieraczek przód.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • O2 FL Gumowe wkłady wycieraczek przód.

    Witam. Zastanawiam się nad wymianą przednich wycieraczek. Komplet nowych w ASO kosztuje około 120 zł. Pytając o same gumy sprzedawczyni mówi, że nie ma. Może ktoś wymieniał same gumowe wkłady lub wie, czy może z golfa 5 pasują i pod jakim numerem części są? Jeśli pasują, to jaki jest koszt takich gum? Pozdrawiam

  • #2
    6zł za sztuke wymienialem u siebie ponad rok temu i nadal dobrze zbierają. Kupowałem w sklepie nie w aso ale ori do VW. Inne nawet nie podejdą Budowa korpusu w ramie.

    Komentarz


    • #3
      Dokładnie muszą wyglądać tak jak na foto, wszystkie inne chińskie gumki mają inny profil. Widzę że kolega jest z sąsiedniego mista więc nie daleko ponieważ w gumki zaopatruje się w Katowicach sklep DWR na owsianej
      Załączone pliki

      Komentarz


      • #4
        Ja u siebie wymieniłem na gumy z VW takie jak poniżej.

        FB_IMG_1511203591270.jpg
        SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
        ​​​
        Grzegorz

        Moja Ambitna Czarnula

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez georgg
          Ja u siebie wymieniłem na gumy z VW takie jak poniżej.

          FB_IMG_1511203591270.jpg
          Rozumiem ze to są oryginalne z VW? Ten numer na naklejce to numer części? Ile płaciłeś za sztukę i czy montaż był trudny

          Komentarz


          • #6
            Ostatnio kupowalem za 25zl szt a Aso

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez patryk23
              Ostatnio kupowalem za 25zl szt a Aso
              Byłem w Aso skoda i mówili ze nie ma samych gum. Masz numer części?


              Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez Roberto18 Zobacz wpis
                Rozumiem ze to są oryginalne z VW? Ten numer na naklejce to numer części? Ile płaciłeś za sztukę i czy montaż był trudny
                Według mnie tak. Kupowałem przez Allegro. Zapłaciłem 64 pln z przesyłką. Montaż jest prosty. Ściągasz zaślepkę, wyciągasz starą gumę , wkładasz nową, przycinasz do wymiaru i zakładasz zaślepkę.

                Zamieszczone przez Roberto18 Zobacz wpis
                Byłem w Aso skoda i mówili ze nie ma samych gum.
                Bo musisz jechać do ASO Volkswagena.
                SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
                ​​​
                Grzegorz

                Moja Ambitna Czarnula

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez Roberto18 Zobacz wpis

                  Byłem w Aso skoda i mówili ze nie ma samych gum. Masz numer części?


                  Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
                  Nr masz na fotce a co do Aso to roznie i zalezy od serwisu ja w skodzie zamawialem graty do audi i nie bylo problemu

                  Komentarz


                  • #10
                    Jak pojadę do Aso VW to pytać o gumy wycieraczki do golfa 5? Bo to ta sama płyta jest.


                    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

                    Komentarz


                    • #11
                      Z tego co pamietam to od paska b5

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez Roberto18 Zobacz wpis
                        Jak pojadę do Aso VW to pytać o gumy wycieraczki do golfa 5?
                        Przecież masz podany numer części.
                        SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
                        ​​​
                        Grzegorz

                        Moja Ambitna Czarnula

                        Komentarz


                        • #13
                          Dziękuję wszystkim za pomoc Jutro pojadę do VW i zamówię gumy

                          Komentarz


                          • #14
                            Niektórzy nieogarnięci pracownicy serwisu nie wiedzą, że występuje coś takiego jak "gumka wycieraczki" czy jakby to nazwać.
                            Ale zestaw naprawczy wycieraczki już tak.
                            Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                            Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                            Komentarz


                            • #15
                              Jak powiecie w VW zestaw naprawczy wycieraczki to będą wiedzieli o co chodzi.

                              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=70046

                              Komentarz


                              • #16
                                Zamieszczone przez Szym_on Zobacz wpis
                                6zł za sztuke wymienialem u siebie ponad rok temu i nadal dobrze zbierają. Kupowałem w sklepie nie w aso ale ori do VW. Inne nawet nie podejdą Budowa korpusu w ramie.
                                Szym_on: Rozumiem że to są te gumki z DWR (obecnie 6,90 PLN za sztukę 700 mm) Myślisz że są to te same ori co w serwisach VW ?
                                Jednak w VW dużo drożej a cena 6,90 PLN jest wręcz śmieszna. Nawet jeżeli nie są ori to rozumiem że dobrze działają ?
                                Muszę tam podjechać, ostatnio kupowałem w tym sklepie stadninie ksenony
                                Chyba hurtowo zakupię na 2 sezony

                                Gumka wycieraczki, guma do wycieraczek płaskich, grafitowa 28" 700mm - sklep dwr.com.pl


                                O kvalitach Skody Octavia moze pohybovat ino blazen !

                                Komentarz


                                • #17
                                  Dokładnie tak Dwr.Może nie są ori ale jak na tak długie działanie to najlepszy wybór moim zdaniem. A mam porównanie i doświadczenie z nie jednymi wycieraczkami.
                                  Pod warunkiem ze zakładasz je na oryginalny stelaż wycieraczek, bo wtedy wszystko ładnie dolega do szyby na całej powierzchni roboczej

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Ja wymieniłem gumki na te goodrain: Link
                                    i ścierają jak ta lala.
                                    A tu jeszcze filmik jak wymienić:

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Zamówiłem , zobaczymy jeśli wycierają ok i wytrzymają rok to super okazja.
                                      Oryginalne gumy VW wytrzymują u mnie tez krócej niż nowe całe wycieraczki.
                                      Moze to kwestia słabnącego docisku w używanych ramionach wycieraczek.


                                      O kvalitach Skody Octavia moze pohybovat ino blazen !

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Zamontowałem , cena śmieszna , wycierają idealnie


                                        O kvalitach Skody Octavia moze pohybovat ino blazen !

                                        Komentarz

                                        POWRÓT NA GÓRĘ
                                        Pracuję...
                                        X