Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czy pasek rozrządu ze zdjęcia to oryginał?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Czy pasek rozrządu ze zdjęcia to oryginał?

    Pytanie do kolegów, czy ktoś miał do czynienia z paskiem rozrządu ze zdjęcia? Kupiony teoretycznie jako oryginalny. Jednak mam pewne wątpliwości co do tego paska. proszę o informację.
    Załączone pliki
    Ostatnio edytowany przez _Artur_; 46390.

  • #2
    Jeśli był w tym opakowaniu to tak dzisiaj kupiłem w aso i w takim samym opakowaniu co na zdjęciu,ale zobaczę w garażu i dam ci znać. Pasek kupywałem do fabi2 1.4 16v.

    Komentarz


    • #3
      Jak możesz to zrób zdjęcie paska. Porównamy go z moim

      Komentarz


      • #4
        Artur to jest orginał ja na drugim pasku mam napisane made in germany i na opakowaniu pisze numer exportowy że towar był brany z hurtowni vw w kraju uchodźców. Zdjęcia nie mam jak zrobić. telefon nie tej klasy. Też miałem problem co wybrać ale że niunia zostaje w rodzinie to zamawiałem w aso vw podając numer vin, rozmawiałem w pracy z mechanikiem samochodowym i po pokazaniu mu cześci powiedział że to jest orginał i montowany jest na pierwszy montaż i na dniach będzie wymieniał mi rozrząd. Cena z pompą wyniosła w aso 922zł.

        Komentarz


        • #5
          Zrobiłem dokładniejsze rozeznanie i okazuje się, że takie paski rozrządu są wkładane do zestawów, które przeznaczone są na rynek wschodni (Rosja, Ukraina, Chiny itd...). Widocznie osoba, u której kupiłem ów zestaw rozrządu importuje je z tych krajów i sprzedaje u nas. Zrobiłem rozeznanie w dwóch serwisach ASO i oba w zestawach miały pasek Made in Germany.

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X