Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Day light - automatyczne światło do jazdy dziennej

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Day light - automatyczne światło do jazdy dziennej

    Witam

    Przepraszam z góry pewnie za głupie pytanie ale chce być pewny w 100%.

    U mnie w Octavi II przy odpaleniu silnika automatycznie zapalają się światła mimo pokrętła w pozycji 0. Nie muszę więc nigdy pamiętać o zapaleniu świateł.

    Ale jeżeli przekręcam na pozycję świateł mijania Czy wiesz, co oznaczają najważniejsze kontrolki w samochodzie? to nic się chyba nie zmienia. Świecą tak samo jak pozycji 0, pojawia się tylko kontrolka na kokpicie. Dobrze rozumiem?
    Początek
    01.09.2000
    Koniec
    01.09.2000
    Ostatnio edytowany przez spj; 5971.

  • #2
    Masz zakodowany tryb amerykański świateł dziennych, świecą tylko same mijania zaciągnij hamulec ręczny a one powinny zgasnąć.Po przekręceniu na światła mijania masz wszystko włączone mijania, pozycyjne,podświetlenie zegarów, podświetlenie przycisków i wyświetlacza radia. Bardzo dobrą opcja, u mnie był to pierwszy mod który zrobiłem

    Komentarz


    • #3
      No właśnie a czy przekręcenie na światła mijania uruchamia tylko podświetlenie zegarów, podświetlenie przycisków i wyświetlacza radia? Bo światła są wszystkie odpalone już po odpaleniu zapłonu i pozycji 0

      Komentarz


      • #4
        Sprawdź dokładnie. Masz odpalone tylko mijania w pozycji 0.

        Komentarz


        • #5
          A moze zaczniesz od instrukcji obslugi auta i wszystko sie wyjasni .

          Komentarz


          • #6
            Zacząłem ale ona niestety nic nie wyjaśnia
            Odpalając auto zapalają mi się 2 zarówki - pozycyjne i mijania. Jak przekręcam pokrętło na znaczek świateł mijania to zapala mi się oświetlenie tablicy itd.

            I dziwię się, że w pozycji 0 są odpalone mijania a nie pojawia się kontrola na desce.

            Komentarz


            • #7
              To slabo czytales , wiec wyjasnie . Dotyczy aut ktore maja DRL w swiatlach mijania . Ustawienie po wyjezdzie z fabryki nic nie dlubane .
              Pozycja zero wlacznika : swiatla wszystkie zewnetrzne swieca tak jak na pozycji mijania ( pozycyjne , oswietlenie tablicy i mijania 100%) , natomiast wewnatrz nie ma kontrolki a sa podswietlone wskazowki zegarow nic po za tym , Pozycja mijania wlacznika dodatkowo dochodzi podswietlenie deski i wszystkich pokretel i pojawia sie kontrolka swiatel mijania na desce ,zewnetrznie bez zmian pozycyjne podswietlenie rejestracji i swiatla mijania .
              Jezeli chcesz uniknac przepalania zarowek w mijania to skontaktuj sie ( o ile sam nie posiadasz ) z kims kto ma interfejs i obniz moc swiecenia mijania w opcji DRL do 60 -65 % , Po takim zabiegu na opcji zero wlacznika, mijania swieca slabiej a jak przelaczysz to na 100 % . Zarowki swieca zdecydowanie dluzej .

              Komentarz


              • #8
                Dzięki z super odpowiedź!
                Co to tylko za skrót DRL ?

                Komentarz


                • #9
                  daytime running light(s)
                  Ostatnio edytowany przez krzynol; 1427.
                  ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                  ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                  poprzednie modele:
                  ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                  ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                  O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                  Komentarz


                  • #10
                    a jak się skontaktujesz z kimś kumatym z VCDSem, to zobaczysz co można ustawić, czego żadna instrukcja (na którą się kolega wyżej powołuje) nie obejmuje swoją prostotą
                    ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                    ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                    poprzednie modele:
                    ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                    ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                    O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez krzynol Zobacz wpis
                      czego żadna instrukcja
                      oprócz instrukcji OCP
                      Dawid
                      czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X