Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Tarcze i klocki, jakie??

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Tarcze i klocki, jakie??

    Hej, powoli umierają mi tarcze i klocki z tylu w o2 HB jakich producentów polecacie? Oczywiście w przystępnych cenach, czy jest w ogóle sens oglądać się za takimi czy lepiej zainwestować w jakieś ATE czy Bosch?

  • #2
    A znasz jakieś forum samochodowe, gdzie nie ma o b s z e r n e g o tematu i tarczach i klockach? Ja nie znam.

    Komentarz


    • #3
      Tak, na każdym znajduje się osobnik twojego pokroju który wpisuje swoje pierdolamento wlasnie tak brzmiące jak twoja wiadomosc a nic pożytecznego nie napisze
      Ostatnio edytowany przez maniek1203; 38276.

      Komentarz


      • #4
        Czyli kolejnyś leniwiec, który nie poszuka, jeno na gotowca liczy.

        Komentarz


        • #5
          Wytłumacz mi nerwusie, jak można "zainwestować" w materiały eksploatacyjne do samochodu? Odłożysz je na półkę i poczekasz, aż ich wartość wzrośnie?

          A jeśli Bosch nie należy do producentów w przystępnych cenach, to... Może takie jak pewnego razu rumuńska fabryka dała do partii Oltcitów - "okładziny" z dykty? A w ogóle ile mogą kosztować tarcze/klocki na tył w tym śmiesznym rozmiarze 256 mm? I jakie mogą być róznice w cenie między byle czym a średnią półką? Tyle co za paczkę fajek?

          Odszukaj i poczytaj odpowiedni wątek, a jak będziesz miał dość 200 stron tej średnio pasjonującej lektury, z której i tak niczego nie można wywnioskować, bo ile ludzi tyle opinii, kup jakieś TRW, ATE, Zimmermanny czy Brembo i nie trać czasu na wyszukiwanie parę zł tańszego ścierwa (bo szkoda życia) ani niewiadomo jakich cudów na kiju.

          M.
          666 4U

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez beaviso Zobacz wpis
            A w ogóle ile mogą kosztować tarcze/klocki na tył w tym śmiesznym rozmiarze 256 mm? I jakie mogą być róznice w cenie między byle czym a średnią półką? Tyle co za paczkę fajek?
            Just a moment...

            Tu najtańsza to 90, a najdroższa 514 (chińczyków nie sprzedają). Nie wiem, gdzie średnią półkę umieścisz, ale sporo tych paczek fajek byłoby.

            W młodszych o2 ze słabymi silnikami były tez tarcze 272 mm.

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X