Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zamiennik świec zapłonowych do 1.4 TSI CAXA

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamiennik świec zapłonowych do 1.4 TSI CAXA

    Witam,
    Mam problem z zakupem świec zapłonowych firmy NGK model PZFR6R8EG dedykowanych do mojego silnika. Wysyłałem już parę zapytań , ale podobno nie ma ich w hurtowniach. Jeżeli się pojawiają to w cenie 100zł + za sztukę. Zaproponowano mi zamiennik firmy Denso model iridium skj20CR-A8. Stosował je ktoś może, lub ma jakąś inną propozycje?

  • #2
    Mam założony powyższy typ Denso (celowy wybór). W katalogu europejskim nie występują one do caxa. W katalogu światowym tak. Opinie o tych świecach przeczytałem na jakimś forum VW jako lepszy zamiennik do PZFR6R8EG.
    O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
    O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
    =================================================

    Komentarz


    • #3
      OK, dzięki za odpowiedz i w takim razie też je biorę

      Komentarz


      • #4
        Ja stosowałem raz NGK SIZFR6B8EG (dedykowane do 1.4 TSI-CNG/TSI-TC), a teraz mam typowe dla CAXA i... byly normalnie dostępne na kolejny dzień NGK PZFR6R.

        Komentarz


        • #5
          PZFR6R miałem zamontowane w CAXA fabrycznie i takie też dostałem przy wymianie wg katalogu ASO. Dlaczego wymieniacie na te z końcówką ... 8EG ?

          Komentarz


          • #6
            Faktycznie te PZFR6R są dostępne od ręki. Nie mam pojęcia skąd wzięły mi się te PZFR6R8EG. Ktoś wprowadził mnie w błąd

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X