Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2FL] Który silnik 1,6 czy 1,9 tdi

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2FL] Który silnik 1,6 czy 1,9 tdi

    Witam,mam zamiar zmienić moją 02 BKC na nowszą ,pytanie który silnik wybrać , 1.6 czy 1.9 TDI.?
    chodzi mi głównie o awaryjność, eksploatację ,jazda głównie miasto (taxi) ,z bkc jestem bardzo zadowolony ,nigdy mnie nie zawiodła nawet w długich trasach, może ktoś posłowie który lepszy ,mniejszy ma dpf standard ,nie wiem ze się zapycha czy nie, koledzy maja alfy ,nawet nowy Avensis dpf padł auto lata w trasie głównie, poradzcie

  • #2
    2.0TDI CR 110KM. Taka slabsza wersja normalnych 2.0TDI, problemy takie same jak w 1.6TDI. Kazdy z CR ma juz DPF i tak, a co do zapychania, jednemu sie zapycha, drugiemu nie. Opcji naprawy jest kilka

    A BKC, jednemu dziala, innemu korba wychodzi bokiem i tyle z niezawodnosci 1.9TDI.

    Ja bym tego klekotu PD na taxi nie wytrzymal. Silniki CR to inna liga pod tym wzgledem.

    A potem zmiana na cos innego typu Avensis 2.0 w benzynie z gazem, bo VAG poza 1.6MPI nie ma nic sensownego do zaoferowania.
    Spritmonitor.de

    Komentarz


    • #3
      Korba wychodzi w bxe nie w bkc,dzięki za odpowiedzi ,w grę wschodzie tylko 1,9pd lub 1,6cr,najbardziej obawiam sie dpf

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X