Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Niebieskie Medy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Niebieskie Medy

    Witam byłem zainteresowany wymianą medów czarnych na barakudy ale w Gdańsku mało kto chce się podjąć. Mógłbym spróbować sam ale nie jestem pewien w 100% że wszystko pójdzie dobrze. Dlatego też wychodzę z zapytaniem gdzie sensownie i w dobrej cenie można kupić medy niebieskie może ktoś na forum dysponuje dobrym kontaktem. Pozdrawiam i dzięki za odpowiedź.

  • #2
    Ja kupiłem tutaj:
    Wtryskiwacz MED 25-65 niebieski (cena) | Sklep LPG. Zobacz!
    Co prawda w sklepie stacjonarnym ale jak widać sprzedaż wysyłkową też prowadzą. Każdy wtryskiwacz zapakowany i zaplombowany w firmową (LR) foremkę z tworzywa sztucznego. Cena sprzed 1,5 roku podobna do tej aktualnej. Samodzielna wymiana 4 wtryskiwaczy zajmie z pół godziny max.
    Pozdrawiam,
    Jaroslav92525

    -----------------------
    VAG ECONOMY czyli Skoda 1.6 MPI z LPG :-)

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez Maniek89 Zobacz wpis
      Witam byłem zainteresowany wymianą medów czarnych na barakudy ale w Gdańsku mało kto chce się podjąć. Mógłbym spróbować sam ale nie jestem pewien w 100% że wszystko pójdzie dobrze. Dlatego też wychodzę z zapytaniem gdzie sensownie i w dobrej cenie można kupić medy niebieskie może ktoś na forum dysponuje dobrym kontaktem. Pozdrawiam i dzięki za odpowiedź.
      Maniek nie kupuj, szkoda kasy. Jest na naszym forum wątek o wymianie oraz na Error 503: Unknown domain
      Ja to robiłem sam za 1/3 ceny medów.

      Jeśli już na 100% nie chcesz to na Error 503: Unknown domain w zakładce polecane warsztaty masz listę gdzie to zrobić.

      Zamieszczone przez Jaroslav92525 Zobacz wpis
      Samodzielna wymiana 4 wtryskiwaczy zajmie z pół godziny max.
      tylko jak zmienisz z czarnych na niebieskie to będzie potrzebne wgranie nowej charakterystyki i strojenie od nowa bo niebieskie maja inną wydajność niż czarne.

      ...Moje Cappuccino MPi...

      jest jeszcze Fabia 2 FL 1.2 MPi + LPG
      sprzedana O1 1.6 MPI AKL + LPG
      wcześniej Corsa 1.0 12V "WŚCIEKŁY LITR"

      Komentarz


      • #4
        Na pewno gwint ten sam?
        Pieczątki online na https://e-pieczatki24.pl

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez Laurent Zobacz wpis
          Na pewno gwint ten sam?
          jaki gwint?

          ...Moje Cappuccino MPi...

          jest jeszcze Fabia 2 FL 1.2 MPi + LPG
          sprzedana O1 1.6 MPI AKL + LPG
          wcześniej Corsa 1.0 12V "WŚCIEKŁY LITR"

          Komentarz


          • #6
            Wiecie co Panowie zastanawiam się nad samodzielną wyminą listwy na barracudy. Czy przy wymianie zmieniał ktoś położenie listwy tak by wężyki były krótsze? Najlepiej wklejać foto jak ktoś ma inne rozwiązanie na montaż barrakud i krótsze wężyki. Oraz proszę wszelkie porady i wskazówki dotyczące tego przeszczepu pewnie wielu zrobiło by coś inaczej nauczeni błędami i doświadczeniem. Pozdrawiam i dzięki z góry za wszelkie posty.

            Komentarz


            • #7
              Po rocznych zmaganiach z MEDami przesiadka na POLSKIE Stagi W02 (listwa z montażem i regulacją na trasie) ok.550pln. I życie stało się ponownie piękne). Ech, skończyło się szarpanie, wahania obrotów spalanie. Polecam.

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez dziadekk Zobacz wpis
                Po rocznych zmaganiach z MEDami przesiadka na POLSKIE Stagi W02 (listwa z montażem i regulacją na trasie) ok.550pln. I życie stało się ponownie piękne). Ech, skończyło się szarpanie, wahania obrotów spalanie. Polecam.
                A nie mówiłem

                ...Moje Cappuccino MPi...

                jest jeszcze Fabia 2 FL 1.2 MPi + LPG
                sprzedana O1 1.6 MPI AKL + LPG
                wcześniej Corsa 1.0 12V "WŚCIEKŁY LITR"

                Komentarz


                • #9
                  Witam Przerobiłem i wystroiłem instalacje po przeróbce na barracudy

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez repetytor Zobacz wpis
                    Witam Przerobiłem i wystroiłem instalacje po przeróbce na barracudy



                    i będziesz zadowolony

                    ...Moje Cappuccino MPi...

                    jest jeszcze Fabia 2 FL 1.2 MPi + LPG
                    sprzedana O1 1.6 MPI AKL + LPG
                    wcześniej Corsa 1.0 12V "WŚCIEKŁY LITR"

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X