Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Octavia 2 FL RS pytania

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Octavia 2 FL RS pytania

    Dzień dobry koledzy,

    Jako że, do tej pory nie miałem styczności z marką skoda, chciałbym was prosić o radę:
    Rozglądam się za octavią 2 RS po liftingu z roczników 2010-2012. Zdecydowałem się na opcję 2.0TDI 170km i jako, że żadne moje auto nie pozostawało w serii, również i tutaj chciałbym coś pogrzebać. Jakie jest ogolnie zdanie o modyfikacjach tego silnika? Czy wygląda to standardowo- intercooler, wydech, turbo, program? Jak wygląda sprawa z dpf? Może są jakieś projekty na forum (jeszcze się troche tutaj gubię). Z góry dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam!

  • #2
    Kolega jeździ takowym egzemplarzem z 2013r w DSG. Dwa lata temu robił sam program w R-Performance na 215KM/430Nm i już tak zrobił z 50 tkm. Brak jakichkolwiek problemów technicznych, więcej mocy nie trzeba bo i tak nie ma trakcji na pierwszych dwóch biegach a na mokro jeszcze zrywa na trzecim.

    Komentarz


    • #3
      To jest normalne, kazdy mocniejszy turbodiesel bedzie tracil trakcje w momencie strzalu turbo, to nie wolnossak, ze moc jest uwalniana liniowo. Sporo pomogą lepsze i szersze opony. 215 koni jest do uzyskania samym programem, czy zmienial cos mechanicznie?

      Komentarz


      • #4
        Jest tylko program, reszta seryjna łącznie z całą ekologią.

        Komentarz


        • #5
          205 po programie przejechane kilka tysięcy brak problemów

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X