Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

OBDEleven PRO INTERFEJS DIAGNOSTYCZNY GRUPA VAG

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • OBDEleven PRO INTERFEJS DIAGNOSTYCZNY GRUPA VAG

    Witam,
    czy takie cudo:
    Link
    jest w stanie zastąpić VCDS?
    Chodzi mi o kasowanie/odczyt błędów, bloki pomiarowe oraz kodowania np. doświetlanie zakrętów, uruchomienie tempomatu, itp, itd...
    Wirus -> 136 KM 310 Nm
    https://forum.octaviaclub.pl/forum/m...kombi-by-szere

  • #2
    To jest jakieś demo a za pełni funkcjonujące wyjdzie jeszcze raz tyle pewnie, chyba lepiej kupić klona .

    Komentarz


    • #3
      Do patryk23, zanim coś napiszesz, to byłoby miło gdybyś miał jakąkolwiek wiedzę na ten temat.
      Mam ODB w wersji Pro, używam do Octavii 3 FL, oraz VW Phaeton GP 2 3.0 TDI 2009r.
      Wtyczka sprawdza się świetnie, warunek połączenie z netem oraz bluetooth.
      Możliwy skan systemu, info oraz kasowanie błędów, w przypadku wersji PRO nie znaczenia ile pojazdów z grupy VAG podłączysz.
      Są też możliwe adaptacje, doświetlanie, holdhill, itd, zakup za kredyty.
      Pełno info odnośnie urządzenia:
      OBDeleven PRO Interfejs diagnostyczny VW Skoda Seat Audi
      Pozdrawiam Tomasz

      Komentarz


      • #4
        TomekDW zakup tylko za kredyty czy jak masz wersję PRO to wszystko jest już w cenie? Jak za legal przy tych możliwościach to cena wydaje się spoko
        Wirus -> 136 KM 310 Nm
        https://forum.octaviaclub.pl/forum/m...kombi-by-szere

        Komentarz


        • #5
          jak masz pro to wszystko masz w cenie, kodowania, adaptacje i wszystko co robisz VAGiem, za kredyty tylko są tzw. aplikacje, czyli np. jednym kliknięciem wchodzisz i kasujesz serwis olejowy, czy np robisz tzw. test wskaźników (obracające wskazówki przy uruchamiany auta), a tak musisz wejść w opcje zegarów i to kodować, po prostu za kredyty masz część rzeczy szybciej i wygodniej.

          Używam tez już ponad rok u siebie w Leonie, u szwagrów w Octaviach, Fabiach, VW Caddym, czy w CC, działa bez problemu, mam wersje PRO
          Znalazłeś rozwiązanie problemu? Napisz, na pewno komuś pomożesz!

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X