Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Rozbity reflektor - skąd i jaki wziąć nowy?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Rozbity reflektor - skąd i jaki wziąć nowy?

    Witam!
    Rozbiłem reflektor i teraz drapię się po głowie co by tu kupić żeby było dobrze i nie za miliony. opcji jest kilka.
    Nowy Visteon to spory koszt - kolo 900 zł, zamienniki typy TYC lub DEP są tanie ale piszą, że to straszny shit

    Kompromisem jest zatem kupno oryginalnej używki, ale czy rozpoznam, że reflektor nie był polerowany i nie zżółknie mi za pół roku?

    A może spotkał się ktoś z lampami SONAR daylight z paskiem led? Ciekaw jestem jak by się prezentowały i jaka jest ich jakość.

  • #2
    A kto jest producentem oryginału? Hella?

    W wielu przypadkach bywa to firma Magneti Marelli (także tylne lampy i wkłady lusterek). Do siebie kupowałem wkłady lusterek właśnie Magneti Marelli < 100 zł, a to są oryginały z usuniętymi
    znakami VAG. Do Vectry C kiedyś kupiłem tylny klosz Magneti Marelli za < 200 zł, podczas gdy oryginał sięgał 600 zł, a różnił się tylko nie zamazanym znakiem GM

    Nie wiem jakie dokładnie masz reflektory (H7 czy xenon), oraz czym różnią się między sobą te opcje, ale wyboru dokonywałbym pomiędzy:
    Attention Required! | Cloudflare
    Attention Required! | Cloudflare
    Attention Required! | Cloudflare
    Attention Required! | Cloudflare
    Attention Required! | Cloudflare
    Attention Required! | Cloudflare

    (iparts.pl -> szukaj po producentach Hella i Magneti Marelli -> potem poszukaj po symbolach reflektorów czy nie ma ich w innych sklepach lub na aukcjach taniej)
    Koszt 500-600 zł za sztukę, jeśli trafisz w oryginał, wydaje się sensowny. Chyba że planujesz auto za 1-2 lata puścić na sprzedaż, wówczas szkoda dopłacać.

    M.
    Ostatnio edytowany przez beaviso; 13733.
    666 4U

    Komentarz


    • #3
      Kolego my wiemy że ty wiesz , ale postaw się w naszej sytuacji i przeczytaj swojego posta . Opisz dokładnie jaki reflektor : soczewka , xenon czy standartowy odbłyśnik , a najlepiej numer jego , jest na nim jak otworzysz maskę i ewentualnie fotka . Bez tych informacji to wróżenie z fusów i ewentualnie kryształowa kula .

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez Wojtenio Zobacz wpis
        Kolego my wiemy że ty wiesz , ale postaw się w naszej sytuacji i przeczytaj swojego posta . Opisz dokładnie jaki reflektor : soczewka , xenon czy standartowy odbłyśnik , a najlepiej numer jego , jest na nim jak otworzysz maskę i ewentualnie fotka . Bez tych informacji to wróżenie z fusów i ewentualnie kryształowa kula .
        Dokładnie


        Twój post to delikatnie mówiąc chaos

        ...Moje Cappuccino MPi...

        jest jeszcze Fabia 2 FL 1.2 MPi + LPG
        sprzedana O1 1.6 MPI AKL + LPG
        wcześniej Corsa 1.0 12V "WŚCIEKŁY LITR"

        Komentarz


        • #5
          Wybaczcie, nie wpadłem, że takie szczegóły mogą mieć znaczenie.

          Mam standardową H7 z odbłyśnikiem i nawet ładna sztuka jest na olx
          Ogłoszenia - Sprzedam, kupię na OLX.pl

          Jednak po rozmowie z blacharzem pójdę chyba w lifting auta i zmienię cały przedni pas na poliftowy.

          Zmieniając troszkę temat, to czy taka oferta jest waszym zdaniem atrakcyjna cenowo?
          Ogłoszenia - Sprzedam, kupię na OLX.pl

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X