Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Podgłosnienie czujników parkowania.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Podgłosnienie czujników parkowania.

    Witam, chciałbym zapytać gdzie można podgłośnić czujniki parkowania, ponieważ w aucie jakoś cicho "pikają" a zaprzyjazniony mechanik powiedział mi, że gdzieś w radiu to się ustawia....
    Ale jak to Mechanik nie miał czasu mi tego pokazać, stąd post o pomoc... gdzie moge to ustawić ?

  • #2
    Kolego ja wiem że ty wiesz ale napisz chociaż jakie radio posiadasz w swoim aucie ? ,choć wnioskując z fotki auta w twoim profilu to pewnie jedne z tych :
    Link
    W jednej z tych instrukcja na pewno znajdziesz odpowiedź .

    Komentarz


    • #3
      W ustawieniach a tak serio, to w każdym radiu jest inaczej. Co siedzi w Twoim aucie?
      رافال
      Spoty
      Cause freedom is a lonely road
      My O2FL

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez rafiki Zobacz wpis
        W ustawieniach a tak serio, to w każdym radiu jest inaczej. Co siedzi w Twoim aucie?
        Sorry, że nie napisałem radio jest fabryczne ten cały Swing.

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez Wojtenio Zobacz wpis
          Kolego ja wiem że ty wiesz ale napisz chociaż jakie radio posiadasz w swoim aucie ? ,choć wnioskując z fotki auta w twoim profilu to pewnie jedne z tych :
          Link
          W jednej z tych instrukcja na pewno znajdziesz odpowiedź .
          Przestudiowałem tą instrukcje, ale tam znalazłem tylko jak ustawić, żeby radio ściszyć po wrzuceniu wstecznego

          Komentarz


          • #6


            Ustawienie PDC VOL to czujniki cofania , 11 minuta filmu .

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez Wojtenio Zobacz wpis


              Ustawienie PDC VOL to czujniki cofania , 11 minuta filmu .
              To jest ustawienie automatycznego ściszania radia podczas działania PDC, a to nie to samo co głośność samych buzzerów PDC.
              Głośność buzzerów PDC można ustawić przez Maxidot.
              Aktualne zużycie paliwa

              Komentarz


              • #8
                Zajrzyj do sterownika PDC. W adaptacjach powinno być ustawianie głośności buzzera. Ja w mojej Fabii tak mam. W Octavii nigdy nikt mnie o to nie prosił ale jestem pewien, że też tak będzie.

                No i chyba jasne jest dla Ciebie, że masz to zrobić VCDSem.
                Ostatnio edytowany przez koleś; 6390.
                Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                Komentarz


                • #9
                  A może zacznijmy od tego czy to są oryginalne czujniki cofania czy dokładane noname ( nawet w ASO tak robili )? . Napisz skąd dochodzi dźwięk od nich , bo jak z tyłu okolice bagażnika to prawdopodobnie dokładane a jak z lewego słupka przy pasie kierowcy to oryginalne i wtedy możesz to zmienić jak koledzy piszą wyżej . Ale tak jak pisze kolega koleś przy oryginalnych nikt nie zgłasza problemu że są za ciche .

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X