Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Siłowniki bagażnika

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Siłowniki bagażnika

    Witam,
    Zakupiłem na allegro siłowniki do klapy bagażnika z tą sprężynką żeby klapa otwierała mi się sama po naciśnięciu przycisku na pilocie.
    Z zainstalowaniem nie było żadnego problemu. Problem pojawia się gdy chcę klapę otworzyć tak jakby "za pierwszym razem" otwiera się ona baaaardzo powoli.
    Gdy już się otworzy i gdy zamknę bagażnik, klapa otwiera się już później bez problemu.
    Problemem są simmeringi które są pod sprężynką, próbowałem je nasmarować smarem silikonowym ale nie pomogło.
    Czy macie jakiś sposób na to? Strzałką zaznaczyłem o jaką część chodzi. Może posmarować to tłoczysko też?

    Bez nazwy.png

  • #2
    Zdejmij je i powiększ troszkę otwór. Powinno pomóc.
    Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
    Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

    Komentarz


    • #3
      rajmund te simeringi są tylko po to, by trzymać sprężynę w jednym miejscu, by się ona nie przesuwała na siłowniku.

      Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
      Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
      Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

      Komentarz


      • #4
        Ja mam pytaie odnośnie tych siłowników , posiadam Octavie 2 FL i czy te siłowniki będą pasować z combi? Ponieważ nie mogę znajeżć tych siłowników do Hatchback'a :/

        Komentarz


        • #5
          Klejdo07 wystarczy założyć same sprężynki. Mogę ci sprzedać, gdyż zrezygnowałem z tego moda.
          Jeśli jesteś chętny pisz PW
          Ostatnio edytowany przez gradek; 9065.

          Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
          Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
          Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

          Komentarz


          • #6
            Mam do Was pytanie dot. lekkości podnoszenia się klapy bagażnika i utrzymywania się klapy bez opadania z dowolnej wysokości. Mam wrażenie, że klapa lżej się podnosiła i nie opadała, a teraz czasem ma tendencje do opadania jeśli nie jest do końca podniesiona, szczególnie przy wietrze. Trzeba też użyć trochę siły przy początkowym ruchu klapy po jej odryglowaniu. Czy u Was jest podobnie? Już sam nie wiem czy tak ma być czy też pora na wymianę siłowników (sprężyna gazowa). Sprawdzałem po wymontowaniu (są ori z 1. montażu) i siłowników nie daje się ręcznie ruszyć (wsunąć), są twarde. Mają oznaczenia: 1Z5 827 550B 01S, 2483ZJ 0405N 212/09 A31. Czy w razie potrzeby mam szukać zamienników o sile 405 N, jakiej firmy siłowniki polecacie?

            Komentarz


            • #7
              Kup polskie. Siłowniki Krosno.
              602524864 zadzwoń pod ten numer i powiedz do czego potrzebujesz siłowniki.
              Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
              Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez koleś Zobacz wpis
                Kup polskie. Siłowniki Krosno.
                602524864 zadzwoń pod ten numer i powiedz do czego potrzebujesz siłowniki.
                Uważasz, że te moje już osłabły i nadają się do wymiany? Do kogo jest ten nr telefonu?

                Komentarz


                • #9
                  Pytałeś o polecenie producenta. No to napisałem.
                  Jak uważasz, że masz problem z klapą to wymień siłowniki.
                  Zadzwoń i powiedz co potrzebujesz. Że chcesz Krosno do tylnej klapy. Od razu polecam kupić do maski silnika. Przyjdą w jednej paczce.
                  Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                  Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                  Komentarz


                  • #10
                    Dzięki, już wiem wszystko

                    Komentarz


                    • #11
                      Nie polecam siłowników Krosno klapa ponownie zrobiła się ciężka po pół roku

                      Komentarz


                      • #12
                        Które miałeś (kod) i do kombi czy sedana

                        Komentarz

                        POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X