Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

zbyt nisko-krótko świecące światła Full Led ?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • zbyt nisko-krótko świecące światła Full Led ?

    Mam moją OcT od maja tego roku.Wcześniej Fabia z 2016r. I powiem Wam,że w Fabii na H4 światła świeciły dalej ,choć na "żółto"
    W salonie-jak zawsze...SPRZEDAĆ-ZAPOMNIEĆ tak "te"światła świecą i H.....
    Proszę o jakąś radę co można zrobić-podrózowanie jest mega uciążliwe-męczące

  • #2
    Po włączeniu zapłonu, na wyłączonym silniku, przy włączonych światłach mijania manualnie (bez pozycji AUTO) kluczem ampulowym dokonać regulacji.

    Komentarz


    • #3
      U mnie przy Xenonach też mam wrażenie, że świecą za blisko.

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez FRESH-MED Zobacz wpis
        Mam moją OcT od maja tego roku.Wcześniej Fabia z 2016r. I powiem Wam,że w Fabii na H4 światła świeciły dalej ,choć na "żółto"
        W salonie-jak zawsze...SPRZEDAĆ-ZAPOMNIEĆ tak "te"światła świecą i H.....
        Proszę o jakąś radę co można zrobić-podrózowanie jest mega uciążliwe-męczące
        Standard , oryginalnie O3 z LED ma za nisko światła ustawione , zgłaszałem to 2 razy i za 3cim wyregulowali , teraz mam wrażenie ze świeca za daleko/wysoko. Ale ze nikt nie mruga mi ze przeginam to zostawiam to jak jest. Widziałem tez ze ktoś na forum wrzucił jak to wyregulować samemu. Problem znany od kiedy wyszła O3FL z LED
        2.0 TDI , 11.2017 -> Style , Black Pearl , HB

        Komentarz


        • #5
          Ja się przesiadłem z Laguny II po lifcie z soczewką gdzie regenerowałem ksenony do O3 FL z ledami i byłem załamany zasięgiem... na szczęście doszedłem do tego, że są za nisko ustawione, w domu w garażu ustawiłem na wyczucie, przejechałem się nikogo nie oślepiając i jest dużo lepiej. Ba, nawet pobocze jest lepiej oświetlone przez to podniesienie wiązki, także polecam spróbować samemu wyregulować i się przejechać żeby zobaczyć czy Tobie pasuje i czy nie oślepiasz innych

          Komentarz


          • #6
            Potwierdzam, za nisko ustawione ledy w O3 fl przy zakupie... Kolega Stravi ustawił mi je ręcznie na spocie, porównując do swoich poprawionych już chyba w ASO, podjechałem na SKP sprawdzić czy jest dobrze i teraz jest idealnie...
            Ostatnio edytowany przez klarus; 28949.
            Maciek
            terminarz trójmiejskich spotów klubowych
            Zapraszamy....

            Komentarz


            • #7
              Proponuję przeczytać ... , to już było , i działa :
              http://forum.octaviaclub.pl/forum/octavia-iii-5e/serwisowanie-i-eksploatacja-ab/2537669-zasięg-świateł-led
              a tak od siebie - jedz do stacji gdzie robią przeglądy , kluczem imbusowym ( śruby bliżej chłodnicy ) pan ci wyreguluje . Warunek - samochód pusty , nie obciążony
              Ostatnio edytowany przez gruto; 1235.

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X