Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Rozmiar tylnych tarcz

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Rozmiar tylnych tarcz

    Witam. Może ktoś pomoże. Kupiłem dziś tarcze i klocki na tył z katalogu po rejestracji (euro car parts w anglli) i okazało się, że nie pasują. Kupiłem rozmiar 253 tarczy, a klocki były ze spręzynkami. Mechanik mówił że klocki muszą być bez sprężyn i tarcza trochę większa. Może ktoś wie jaki rozmiar musi być. Pytam z tego względu, że jak sam zamówie online z kodem to cena bedzie połowa niższa ,niż jak mechanik zamówi z tej samej firmy telefonicznie.

    Auto octavia 1z3 z 2005 roku. Silnik 1.4 bca benzyna. Ewentualnie czy po vinie gdzies można sprawdzić, Po rejestracji wszędzie pokazuje te tarcze co kupilem. pozdrawiam.

  • #2
    [O2] ETKA Rozmiar tarcz hamulcowych - Octavia Club Polska

    Może masz te 260mm? A nie możesz zmierzyć tych, co masz teraz? Podobnie z klockami.

    U mnie się zgadzało z np. Attention Required! | Cloudflare
    253 i klocki ze "sprężynkami"
    Skoda Octavia II 1.6 Mint 2008 LPG (@STAG)
    FSO Polonez Caro Plus 1.6 GSi 1999 LPG

    Komentarz


    • #3
      Ja mam na 100% klocki bez sprezyni tylko zwykle. Tarcze mierzyl bez zdejmowania byly lekko wieksze od tych kuoionych. 2 lata temu ta sama sytuacja, Kupilem tarcze klocki to mi je oddali w innym warsztacie i zamowili inne wieksze. Dlatego po vinie moze ktos ma etke i da sie sprawdzic

      VIN TMBDC21Z852011552

      Komentarz


      • #4
        Wyślij e-mail lub wykonaj telefon do ASO w Polsce z prośba o podanie nr części, rozmiaru i ceny na podstawie nr VIN

        Komentarz


        • #5
          Ciekawe czy jak tu w Anglii bym do skody salonu zajechal czy by mi podali. Bo chce od nich pin do kodowania kluczyka wyciagnac. Bo mam drugi dociety kluczyk z nowym transponderem tylko pinu do kodowania niemam :/

          Komentarz


          • #6
            dla tego silnika etka podaje tarcze 253
            ale możliwe jest że masz większe 260
            ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
            ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
            poprzednie modele:
            ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
            ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
            O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

            Komentarz


            • #7
              no wlasnie nie wiem sam juz.. Kupilem 253 i byly za male, I teraz nie wiem czy brac 260 czy 256.Gosc z Aso Skody w anglii mi napisał ze 260. Czytalem ze sa zamienniki 256 ale to w sumie mala roznica,

              Komentarz


              • #8
                Problem rozwiązany. Tarcze 256. Pasuja od Jetty 2005 rok. Jakby ktoś potrzebował wymiary niech pisze. Pozdrawiam i dziękuję wszystkim za pomoc

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X