Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Śruby antykradzieżowa kół - adapter

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Śruby antykradzieżowa kół - adapter

    Witam, orientuje się ktoś gdzie mogę kupić przejściówkę(adapter) do śrub antykradzieżowych do kół?
    zawsze jeździłem do oponiarza na wymianę kół z letnich na zimowe i odwrotnie, lecz chciałem teraz odkręcić koło i się okazało, że adapter jest podjechany i nie da się odkręcić śruby antykradzieżowej:-( Prawdopodobnie zjechała się przez to,że odkręcali ją za każdym razem za pomocą klucza pneumatycznego;-/. Oznaczenie na śrubie mam 51 i sześć zębów/ czyli 51/6. Szukałem i nigdzie nie znalazłem takiego adaptera, zazwyczaj większość jest powyżej10 zębów sprzedawana. Będę wdzięczny za pomoc.

  • #2
    Z tego co wiem to chyba nie dokupisz adaptera bo jest niepowtarzalny. Jesynie wymiana śrub plus adapter. Pytanie czy od biedy wykręcisz te co masz? Albo już ostatecznie jakiś macher dospawać się do antykradzieżówki i kombinatoryka alpejska...

    Komentarz


    • #3
      Jeśli oryginalne śruby zabezpieczające to adapter kupisz w ASO

      Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
      Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
      Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez gradek Zobacz wpis
        Jeśli oryginalne śruby zabezpieczające to adapter kupisz w ASO
        Dokładnie. Ja kupowałem w ASO. Do adaptera musiałem dokupić jedną śrubę. Bez śruby się nie dało tego zamówić. Było to kilka lat temu.
        Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
        Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

        Komentarz


        • #5
          Byłem z moim adapterem w ASO Porsche inter auto Obornicka w Poznaniu i gość mi powiedział, że nie dokupię takiego adaptera gdyż już takich nie mają, jedynie co to mogę zakupić nowy komplet śrub zabezpieczających:-/ Mówił że jak chce to mogą mi na serwisie odkręcić te moje śruby zabezpieczające bo mają adaptery do wszystkich takich śrub.

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X