Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[OII] filtry do silnika 1.6 MPI

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Filtr powietrza z Filtrona dla silnika 1.6 MPI BSE to AK 370/4 a nie samo AK 370. Przynajmniej tak podaje katalog Filtron - różnica pewnie niewielka , może tylko wykonie z innego materiału.
    Był: Nissan Almera, 2001 rok
    VW Passat, 1999 rok
    BMW 318 iT, 2000 rok
    Jest: Skoda Octavia, 2009 rok

    Komentarz


    • #27
      filtr gazu i świece

      Witam,
      podepnę się do tematu,
      Mam teraz zrobić przegląd 30 tyś km.
      Potrzebuję informacji - jakie idą fitry do gazu lpg landi renzo - fazy lotnej i ciekłej.
      octavia II tour 1,6 2011.
      W serwisie powiedzieli mi też że zalecają zmianę świec przy lpg .
      Czy jest sens przy takim przebiegu ??
      Czy zmienialiście ?? Jeśli tak to jakie świece pasują i są zalecane.
      Z góry dzięki za odpowiedź
      pozdrawiam

      Komentarz


      • #28
        ondul, o świecach masz kilkanaście innych tematów więc w tym nie rób już zamętu :twisted:
        "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

        Komentarz


        • #29
          Zabawiłem się w archeologa bo temat ciekawy, a ja mam pytanko: jak dostać się do filtra paliwa w 1.6 BSE? Czy trzeba odkręcić plastikową osłonę silnika?

          Komentarz


          • #30
            Zamieszczone przez Kenu
            Zabawiłem się w archeologa bo temat ciekawy, a ja mam pytanko: jak dostać się do filtra paliwa w 1.6 BSE? Czy trzeba odkręcić plastikową osłonę silnika?
            Filtr paliwa jest z tyłu tzn przed tylnym prawym kołem.

            Komentarz


            • #31
              Dzięki. Czyli żeby się dobrać trzeba wjechać na kanał i odkręcić cuś od spodu?

              Komentarz


              • #32
                W sumie to ten filtr jest na wierzchu. Zerknij tam gdzie Ci pisałem to go zobaczysz.
                Do naszych aut wyszukiwarki filtrów podają dwa rodzaje. U mnie i u Ciebie pewnie też jest ze zintegrowanym regulatorem ciśnienia. Ja kupowałem Manna taki:
                Link

                Komentarz


                • #33
                  Zamieszczone przez aronus
                  U mnie i u Ciebie pewnie też jest ze zintegrowanym regulatorem ciśnienia.
                  zgadza się.
                  Mi przedwczoraj właśnie taki wymieniono - nr katalogowy filtra 6Q0201051J.
                  Fajna stronka

                  Komentarz


                  • #34
                    Dzięki Panowie!

                    U mnie poszedł Mahle KL 156/3.

                    Czy tak wygląda filtr zakładany na pierwszy montaż?

                    Komentarz


                    • #35
                      Zamieszczone przez Borsuk2
                      nr katalogowy filtra 6Q0201051J
                      czyli tłumacząc na "nasze" odpowiednik MANNa to WK 69/2
                      SATYNOWA O2 Tour
                      Z pozdrowieniami
                      Bartek

                      Komentarz


                      • #36
                        Zamieszczone przez aronus
                        W sumie to ten filtr jest na wierzchu. Zerknij tam gdzie Ci pisałem to go zobaczysz.
                        Do naszych aut wyszukiwarki filtrów podają dwa rodzaje. U mnie i u Ciebie pewnie też jest ze zintegrowanym regulatorem ciśnienia. Ja kupowałem Manna taki:
                        Link

                        aronus ja też ostatnio kupiłem Mann'a właśnie ten model, nie zdziwiło Cię że to made in china? do tej pory zawsze było made in germany a tu taka ciekawostka...

                        Komentarz


                        • #37
                          Zamieszczone przez Kulsi
                          Zamieszczone przez aronus
                          W sumie to ten filtr jest na wierzchu. Zerknij tam gdzie Ci pisałem to go zobaczysz.
                          Do naszych aut wyszukiwarki filtrów podają dwa rodzaje. U mnie i u Ciebie pewnie też jest ze zintegrowanym regulatorem ciśnienia. Ja kupowałem Manna taki:
                          Link

                          aronus ja też ostatnio kupiłem Mann'a właśnie ten model, nie zdziwiło Cię że to made in china? do tej pory zawsze było made in germany a tu taka ciekawostka...
                          Ja zawsze miałem Germany. Może czas przerzucić się na filtrona...

                          Komentarz


                          • #38
                            Mój Mahle też made in china...

                            Komentarz


                            • #39
                              MAHLE to KNECHT i jak pamiętam kupowałem te filtry i zawsze były Made IN Austria...
                              Jeżeli faktycznie MANN i KNECHT będzie ChRL, to może warto rzeczywiście wybrać FILTRONa.
                              Oblicz ile więcej pali Twój samochód przez włączone światła w dzień:
                              http://dadrl.pl/bin/KosztySwiatelMijania.zip
                              Jacy ustawodawcy takie prawo. Jakie prawo taki kraj. Jaki kraj takie w nim życie...

                              Komentarz


                              • #40
                                Zamieszczone przez Rosomak
                                Jeżeli faktycznie MANN i KNECHT będzie ChRL

                                A może zwyczajnie chodzi o podróbki....

                                Na allegro jest coraz więcej podróbek, które konkurują z oryginałami ceną - stąd takie zainteresowanie.
                                Znajomy ostatnio nabył rozrząd do 307-ki i po weryfikacji przed montażem okazało się, że wszystko jest chińskie. Dobrze się stało, że sprzedawca zechciał przyjąć towar i zwrócić kasę -trochę dziwna sprawa bo nie zaproponował wymiany na inny zestaw :idea:
                                Kolejne zakupy były w "Gordonie" i wszystko hula jak trzeba.

                                Komentarz


                                • #41
                                  A może zwyczajnie chodzi o podróbki....
                                  Jeżeli podróbka to po co pisać że "zdiełano w chinach", jak można od razu napisać że Made in Germania jak oryginał. Po za tym w Inter Carsie filtry MAHLE paliwa rzeczywiście są z Chin, a nie wydaje mi się że Inter Cars miałby podróby...
                                  Oblicz ile więcej pali Twój samochód przez włączone światła w dzień:
                                  http://dadrl.pl/bin/KosztySwiatelMijania.zip
                                  Jacy ustawodawcy takie prawo. Jakie prawo taki kraj. Jaki kraj takie w nim życie...

                                  Komentarz


                                  • #42
                                    Pytanie czy IC sprowadza bezpośrednio filtry od producenta, czy jest jakiś posrednik między nimi.
                                    Ja kupuje u Konkon'a filtry Mann'a i zawsze są Germany.
                                    Z drugiej strony nie trafi się za tym skąd, kto i od kogo coś bierze-Polska.

                                    Komentarz


                                    • #43
                                      Cześć, wracając do tematu filtra paliwa - oryginał, zamontowany jeszcze w fabryce jest również MADE IN CHINA

                                      Komentarz


                                      • #44
                                        czy poza made in china były jeszcze Kulsi jakieś oznaczenia ?

                                        Komentarz

                                        POWRÓT NA GÓRĘ
                                        Pracuję...
                                        X