Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Akcja serwisowa pompowtryskiwacze Siemens silnik 2.0 TDI BMN

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #76
    Też już jestem po wymianie
    Zmiany jakie już są widoczne to spalenie na postoju zamiast 0,7L jest 0,5L
    Ta sama trasa wykonana przed wymiana ten sam styl jazdy to średnia ok.7,5-7,8 litra a po wymianie 6,2
    teraz zobaczymy ile zrobimy na baku zawsze oscylowało to ok.600-630km do rezerwy średnie spalanie to 8,1litra.
    Jestem ciekaw co teraz licznik i dystrybutor pokaże po wypalenia całego baku.
    A poza tym wydaje mi się ze lepiej się zbiera niż wcześniej ,

    Komentarz


    • #77
      Update.

      Niższego spalania w dłuższej trasie nie zaobserwowałem... Może wpływ ma pogoda (mróz, śnieg...)

      Trasa Wrocław-Warszawa - średnie spalanie z kompa 5,9. Na S8 tempomat na 120, po krajówkach i wojewódzkich 80-100, A2 - tempomat 130...

      Przy okazji - czas przejazdu 4 godziny liczone od centrum do centrum :shock: :shock: :shock: :shock: Czyli mój osobisty rekord od chyba 15 lat, zważywszy że pogoda raczej paskudna do jazdy (jazda bez spinania się i ryzykanctwa, dynamicznie ale płynnie).
      Octavia II RS TDI 200/441
      "Wojtek jak ostatnio depnął to buda dotarła do domu 10 minut po podwoziu" :twisted: :diabelski_usmiech

      Komentarz


      • #78
        Dzisiak koniec swiata to z ciekawosci stojac w korku spojrzalem na chwilowe spalanie a tu 0.5l/h :O

        Komentarz


        • #79
          to teraz jeszcze Skoda powinna oddać wam za większe spalanie gnojówki przed wymianą wadliwych wtrysków... :P :wink:
          Myślę, że jakby ktoś miał wszystkie faktury za paliwo oraz notował spalanie od początku skrzętnie i dobrego prawnika, jest w stanie to wyszarpać, bo przecież to owe wtryski spowodowały większe spalanie, niezależnie od stylu jazdy. Tylko, że to robota "nieopłacalna" pewnie przez złożoność i koszta poniesione w takim procesie.
          Bo z tego co piszecie to tak w dużym przybliżeniu bmn przed wymianą wtrysków pali 20-30 procent więcej ropy niż po, niezależnie od warunków.

          Komentarz


          • #80
            UWAGA UWAGA lista aut została powiększona jeżeli ktoś ma do sprawdzenia auto to proszę o pw lub jesli wczesniej napisałem ze nie podlega

            prosze pisac tylko do silników BMN innych ta akcja nie dotyczy

            Chris
            ET 13.064 1/4 mili 2009 Octavia Rs I

            ET 13.576 ---->13.3xx---->13.006 1/4 mili Golf I TFSI bY GTO

            Komentarz


            • #81
              wymieniali Wam tylko wtryski czy wiazke tez?

              Komentarz


              • #82
                tylko wtryski

                Komentarz


                • #83
                  wymiana wiazki byla odplatna
                  With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

                  Komentarz


                  • #84
                    Witam
                    Looknie ktoś czy się łapię?

                    Skoda Octavia RS 2.0 TDI 170 ps BMN 6biegów manual
                    rok produkcji 10.2006r. (vin 2007r)
                    nr vin:TMBUH21Z272045927

                    Auto sprowadzone z Włoch w 2008r. uzytkowane w Polsce w Lubiniu
                    Książka Serwisowa prowadzona przez poprzedniego właściciela w ASO Legnicy
                    Ja smigam autem od 05.2012r. wiec jestem II właścicielem w PL
                    Obecnie najechane 123 tys km

                    Moge dojechac do kazdego Serwisu jak cos :lol:
                    Najblizszy mam Ignaszak VW AUDI Skoda w Kaliszu,ale znajac ich i moje "szczęście"to nic o tym nie wiedza
                    do Wrocławia mam 80km a do Poznania 100km


                    Wielkie Dzieki
                    było:mk3,mk3 GTI Edition,RMC 2.0 16v,mk4 ALH,A3 ASV,A4 B6 AWX+++ S-line...
                    jest->Skoda Octavia II RS 170ps

                    Komentarz


                    • #85
                      Bedziesz musial pewnie napisac do SAP, zeby Cie dopisali do listy bo na liscie byly tylko auta z polskiego salonu.

                      Komentarz


                      • #86
                        blast3r-bley, napisz PW do S3 CHRIS.
                        With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

                        Komentarz


                        • #87
                          S3 CHRIS, Nexus6, octaviars1, wokan, Wielkie Dzieki Panowie
                          Nie wiem jak to ogarniacie ale jestescie WIELCY

                          [ Dodano: Pon 21 Sty, 13 15:32 ]
                          Nexus6, w poprzednim poscie mi juz o tym pisales
                          Forum - Octavia Club Polska

                          i miałeś racje,mieliście wszyscy

                          dzis dostalem odp z Serwisu:

                          Witam serdecznie
                          Pańskie auto podlega akcji:
                          23j7 - sprawdzenie i ewentulanie wymiana pompowtryskiwacza lub
                          pompowtryskiwaczy
                          26e6 - aktualizacja oprogramowania sterownika silnika
                          Wymogiem ze strony producenta jest posiadanie książki serwisowej.Czas
                          trwania naprawy - od 1 do kilku dni.

                          28.01 jestem umowiony do ASO
                          Spr w ciagu dnia,czy sie łapią moje pompki i dadza znac
                          jak tak to zamawiaja i kilka dni poczekam
                          było:mk3,mk3 GTI Edition,RMC 2.0 16v,mk4 ALH,A3 ASV,A4 B6 AWX+++ S-line...
                          jest->Skoda Octavia II RS 170ps

                          Komentarz


                          • #88
                            Hejka byłem dzisiaj w ASO i umówiłem się na czwartek bo mają mi sprawdzić czy moke autko objęte jest akcją serwisową :?
                            Skoda Octavia II RS 2.0 Tdi BLACK MAGIC.
                            Pozdrawiam Wszystkich klubowiczów!!!

                            Komentarz


                            • #89
                              Panowie i Panie w zwaiązku z mała ilością czasu i ciągle spływającymi zapytaniami prosze pisać osoby które będe skłanne przyjechac na slask do Rybnika na wymianę jeżeli okaże się że faktycznie są objęte akcją.

                              po prostu nie wyrabiam....

                              Chris
                              ET 13.064 1/4 mili 2009 Octavia Rs I

                              ET 13.576 ---->13.3xx---->13.006 1/4 mili Golf I TFSI bY GTO

                              Komentarz


                              • #90
                                Dzięki S3 CHRIS już wiem, że autko jest objęte akcją :wink:
                                Mam pytanko do tych którzy są już po, a mianowicie czy czujecie jakąś różnicę w zachowaniu auta :roll:
                                Skoda Octavia II RS 2.0 Tdi BLACK MAGIC.
                                Pozdrawiam Wszystkich klubowiczów!!!

                                Komentarz


                                • #91
                                  Kejup
                                  wystarczy przeczytać temat od początku i znajdziesz odpowiedź na pytanie :wink:

                                  Komentarz


                                  • #92
                                    S3 CHRIS, dzięki wielkie za wszelkie info. RSka brata już po wymianie pompek.

                                    Komentarz


                                    • #93
                                      octikombi, siema za co flaszka sie nalezy :wink:
                                      ET 13.064 1/4 mili 2009 Octavia Rs I

                                      ET 13.576 ---->13.3xx---->13.006 1/4 mili Golf I TFSI bY GTO

                                      Komentarz


                                      • #94
                                        Panowie byłem dzisiaj na sprawdzeniu i auto jest objęte akcją serwisową tylko żeby to sprawdzić to podobno musieli wyjąć pompki i ponoć uszczelka pod pokrywę zaworów jest zniszczona i nie mogę odebrać auta bo muszę czekać na nową za którą każą mi zapłacić. FUCK (dlatego nie jeżdżę do serwisów :evil: ). Ma ktoś może numer katalogowy tej uszczelki do BMN-a bo może sam sobie kupię to będzie taniej.
                                        Skoda Octavia II RS 2.0 Tdi BLACK MAGIC.
                                        Pozdrawiam Wszystkich klubowiczów!!!

                                        Komentarz


                                        • #95
                                          A na nowe pompki ile czekac. Zamowia, to w poniedzialek beda. Wtedy uszczelki beda gratis
                                          Spritmonitor.de

                                          Komentarz


                                          • #96
                                            Pompki mają być jutro tylko ta uszczelka pod klawiaturę nie wiadomo kiedy?
                                            A tak w ogóle czy ja muszę płacić za tą uszczelkę? Przecież oddałem im sprawne auto a te buce nic mnie nie poinformowali o takiej ewentualności. Drugi raz w życiu w ASO i już mnie wk....!
                                            Skoda Octavia II RS 2.0 Tdi BLACK MAGIC.
                                            Pozdrawiam Wszystkich klubowiczów!!!

                                            Komentarz


                                            • #97
                                              A wystarczy uważać przy demontażu... przecież fabrycznie popsuta nie była.
                                              www.k-mot.pl
                                              Specjalizacja VAG, inne marki też naprawiam.
                                              Autoholowanie.
                                              Robert Kulma

                                              Komentarz


                                              • #98
                                                Niech Chris napisze jak to wyglada. Ja obstawiam, ze uszczelke maja zmienic na wlasny koszt
                                                Spritmonitor.de

                                                Komentarz


                                                • #99
                                                  Wiem, że 80pln to nie jest kosmiczna cena ale ja oddawałem im sprawne auto a oni nie poinformowali mnie, że przy demontażu może wystąpić taka sytuacja więc chyba coś tu jest nie tak.
                                                  Skoda Octavia II RS 2.0 Tdi BLACK MAGIC.
                                                  Pozdrawiam Wszystkich klubowiczów!!!

                                                  Komentarz


                                                  • S3 CHRIS, flaszka? no problem :lol: tylko gdzie się spotykamy ?? Oczywiście zapraszam do Siedlec tak jak Ty zapraszałeś do Rybnika albo ostatecznie gdzieś w połowie drogi

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X