Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Akcja serwisowa pompowtryskiwacze Siemens silnik 2.0 TDI BMN

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Kejup, trzebyło przyjechac do rybnika by sie załatwiło ...
    octikombi, pewnie zapraszam do Rybinka ale jakby co to na spot na slasku tez to mozna załatwic...
    ET 13.064 1/4 mili 2009 Octavia Rs I

    ET 13.576 ---->13.3xx---->13.006 1/4 mili Golf I TFSI bY GTO

    Komentarz


    • S3 CHRIS jak to mówią polak mądry po szkodzie albo skodzie ops:
      Następnym razem będę wiedział co robić. Już srał pies te 80pln byle by auto zrobili porządnie i szybko, nie chcę się z nimi teraz kłócić póki auto jest w ich rękach :roll:
      Skoda Octavia II RS 2.0 Tdi BLACK MAGIC.
      Pozdrawiam Wszystkich klubowiczów!!!

      Komentarz


      • U mnie przy wymianie 1 pompki tez wymienili uszczelke. Nie wiem czy byla rozwalona, czy sie rozwalila czy po prostu mieli taka procedure ale wymienili.

        Komentarz


        • Zamieszczone przez S3 CHRIS
          flaszka sie nalezy
          jakies preferencje odnosnie tej flaszki :?: :wink:
          With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

          Komentarz


          • Zamieszczone przez Nexus6
            Zamieszczone przez S3 CHRIS
            flaszka sie nalezy
            jakies preferencje odnosnie tej flaszki :?: :wink:
            zartowałem
            ET 13.064 1/4 mili 2009 Octavia Rs I

            ET 13.576 ---->13.3xx---->13.006 1/4 mili Golf I TFSI bY GTO

            Komentarz


            • Zamieszczone przez S3 CHRIS
              Zamieszczone przez Nexus6
              Zamieszczone przez S3 CHRIS
              flaszka sie nalezy
              jakies preferencje odnosnie tej flaszki :?: :wink:
              zartowałem
              ja nie
              With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

              Komentarz


              • Mi nawet jedną pompkę oddali z powrotem :szeroki_usmiech tą, którą rok temu wymieniałem na swój koszt. Całe szczęście walniętą miałem w piwnicy więc im dorzuciłem do kompletu. Teraz prawie nową mam na zapas
                Octavia II RS TDI 200/441
                "Wojtek jak ostatnio depnął to buda dotarła do domu 10 minut po podwoziu" :twisted: :diabelski_usmiech

                Komentarz


                • Ja już po wymianie.
                  Pierwsze co zauważyłem to spalanie chwilowe spadło z poziomu 0,7 na 0,5 przy po włączanych światłach, klimie itd. zobaczymy jak sprawa będzie się miała w przełożeniu na faktyczne spalanie.
                  A tak z innej beczki to może nie ten temat ale odradzam ASO Śliwka w Sosnowcu. Potraktowali mnie jakby mi łaskę robili że wymieniają mi te pompki i powinienem im dziękować za ich wspaniałomyślność a gdy poprosiłem o zniżkę na OCP na tą felerną uszczelkę pod klawiaturę to pani stwierdziła że to ja jeszcze jej powinienem postawić flachę za jej dobroć i chęć do pracy. Ja pier..... co za ku.... co to ma być przecież za wszystko płaci im VW. Już nigdy w życiu tam nie pojadę choćby mi chcieli dać nowe auto za darmo :evil:
                  Skoda Octavia II RS 2.0 Tdi BLACK MAGIC.
                  Pozdrawiam Wszystkich klubowiczów!!!

                  Komentarz


                  • Napisz skarge do SAP.

                    Komentarz


                    • Ja dziś moją odstawiłem rano do ASO Ignaszak w Kaliszu
                      Lajcik,Iwszy raz oddawalem auto do ASO
                      Moze zaczne tam czesciej bywac :lol:

                      do 18 maja mi zadzwonić czy są jakieś odpowiednie literki na pompkach
                      jeśli tak tzn że łapię się na wymianę pompek i nowego softa
                      wiec sciagna pompki i wymienia,sama wymiana ok5h ale sciagniecie moza trwac kilka dni
                      tak wiec nastawiam sie na dobra nowine(wymiane)i jakos wytrzymam tydzien bez RSa
                      było:mk3,mk3 GTI Edition,RMC 2.0 16v,mk4 ALH,A3 ASV,A4 B6 AWX+++ S-line...
                      jest->Skoda Octavia II RS 170ps

                      Komentarz


                      • Mam pytanko do wtajemniczonych. Czy po wymianie na te nowe pompki są objęte jakąś gwarancją?
                        Skoda Octavia II RS 2.0 Tdi BLACK MAGIC.
                        Pozdrawiam Wszystkich klubowiczów!!!

                        Komentarz


                        • RSka odebrana z ASO
                          Wyczyscili mi cale auto,umyli
                          Wymienili 4 pompki,wgrali nowe oprogramowanie sterownika silnika oraz dodatkowo wymienili mi jakis czujnik cisienia spalin DPF czy cos :shock:
                          wszystko za free

                          faktycznie mniejsze spalanie w trasie,na jalowym biegu zeszlo z 0.7l/h na 0.5l/h
                          i jak by lepiej mi wydziera

                          wszystko wbite w ksiazke serwisowa,foto robili nawet ksiazki
                          było:mk3,mk3 GTI Edition,RMC 2.0 16v,mk4 ALH,A3 ASV,A4 B6 AWX+++ S-line...
                          jest->Skoda Octavia II RS 170ps

                          Komentarz


                          • blast3r-bley, obskoczyles dwie akcje serwisowe. :diabelski_usmiech
                            With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

                            Komentarz


                            • No i jak czujnik cisnienia za DPFem wymieniony, to pewnie problemy sie skoncza, o ile DPF nie byl zabity na amen.
                              Spritmonitor.de

                              Komentarz


                              • Na to sie załapałen:
                                23j7 - sprawdzenie i ewentulanie wymiana pompowtryskiwacza lub
                                pompowtryskiwaczy
                                26e6 - aktualizacja oprogramowania sterownika silnika

                                no i dodatkowo ten czujnik i czyszczenie auta

                                tak jest,macie racje co do watku:
                                Forum - Octavia Club Polska
                                narazie nie "rzęży" wiec DPF byl sprawca




                                no i proponowali mi dywaniki gumowe Ori za 99zl
                                a ja kupilem podjeby za 130;/

                                aa i 3ci stop padl 189zl Ori cala lampa

                                moze zaczne smigac do ASO
                                było:mk3,mk3 GTI Edition,RMC 2.0 16v,mk4 ALH,A3 ASV,A4 B6 AWX+++ S-line...
                                jest->Skoda Octavia II RS 170ps

                                Komentarz


                                • Chcialem sie dzisiaj dowiedziec czy akurat w moim modelu przysluguje ta wymiana, zadzwonilem na 403 Forbidden stawki Stawki 14 Warszawa. Auto nabylem w zeszłą sobote.
                                  Pan nie chciał mi udzielić informacji na temat auta. Nawet jak do nich przyjade to mi i tak nie powie czy był dla przykładu wymienianyny olej. Bo to ochrona danych osobowych porzedniego własciciela.
                                  A moim zdaniem jesli auto jest moją własnościa to i dane o tym aucie są moja własnością, nie chce danych poprzedniego własciciela chociaż widze je na dowodzie osobistym.

                                  Pan zakładu jest tak poinformowany i tak podchodzi do tego tematu. SMIECH na sali. Slużbista. nie polecam tego zakładu.

                                  Komentarz


                                  • staszekkk, to chyba nie jest dobry watek...
                                    ET 13.064 1/4 mili 2009 Octavia Rs I

                                    ET 13.576 ---->13.3xx---->13.006 1/4 mili Golf I TFSI bY GTO

                                    Komentarz


                                    • S3 CHRIS, pw, jeśli jeszcze nie za późno
                                      Nie ma ognia bez dymu!

                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez SawikTDI
                                        S3 CHRIS, pw, jeśli jeszcze nie za późno
                                        odpowiedz poszła , czy juz wszyscy maja wymienione pompki ??

                                        jak ktos ma jakiegos seata z tym silnikiem to tez moge temat ogarnac
                                        ET 13.064 1/4 mili 2009 Octavia Rs I

                                        ET 13.576 ---->13.3xx---->13.006 1/4 mili Golf I TFSI bY GTO

                                        Komentarz


                                        • ja jeszcze 21grudnia podjadę
                                          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=87498 moja octa

                                          Komentarz


                                          • wymienione ;d dzięki S3 CHRIS,
                                            Nie ma ognia bez dymu!

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez SawikTDI
                                              wymienione ;d dzięki S3 CHRIS,
                                              nie ma za co

                                              jakby ktoś był jeszcze chętny na wymiane to pisać PW

                                              a kolega co ostatnio u mnie wymieniał to pisać czy wszystko OK ? ( a jak nie ok pisać pw )

                                              czy auto już po programie i jakie wrażenie po strojeniu u GTO ?
                                              ET 13.064 1/4 mili 2009 Octavia Rs I

                                              ET 13.576 ---->13.3xx---->13.006 1/4 mili Golf I TFSI bY GTO

                                              Komentarz


                                              • S3 CHRIS,
                                                Zamieszczone przez blast3r-bley
                                                Wymienili 4 pompki,wgrali nowe oprogramowanie sterownika silnika oraz dodatkowo wymienili mi jakis czujnik cisienia spalin DPF czy cos :shock:
                                                wszystko za free
                                                Czy to jest standardowa procedura przy wymianie pompek? Jeżeli tak, to co w przypadku, gdy przyjedzie auto ze zmodyfikowanym, wzmocnionym softem? Wgrają swoje i chiptuning szlag trafia?
                                                Octavia II RS TDI 200/441
                                                "Wojtek jak ostatnio depnął to buda dotarła do domu 10 minut po podwoziu" :twisted: :diabelski_usmiech

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez wokan
                                                  S3 CHRIS,
                                                  Zamieszczone przez blast3r-bley
                                                  Wymienili 4 pompki,wgrali nowe oprogramowanie sterownika silnika oraz dodatkowo wymienili mi jakis czujnik cisienia spalin DPF czy cos :shock:
                                                  wszystko za free
                                                  Czy to jest standardowa procedura przy wymianie pompek? Jeżeli tak, to co w przypadku, gdy przyjedzie auto ze zmodyfikowanym, wzmocnionym softem? Wgrają swoje i chiptuning szlag trafia?
                                                  Wgrają swoje i chiptuning szlag trafia :diabelski_usmiech

                                                  i tak po wymianie pompek warto jechać na korektę softu, bo jeżeli stare sprawiały problemy to nowe będa znacząco przelewać gnojówkę ...
                                                  With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

                                                  Komentarz


                                                  • Nexus6, wokan, to nie jest standardowa procedura ponieważ kolega miał dwie akcje to mu zaktualizowali oprogramowanie pozatym własciciel pojazdu moze NIE chciec wykonania akcji i wtedy nie zostanie zrobiona oczywiscie fakt ten wymaga dodatkowego popisu od Klienta

                                                    u mnie przy pompkach nikomu nic nie wgrywam bo nie ma takiej potrzeby
                                                    ET 13.064 1/4 mili 2009 Octavia Rs I

                                                    ET 13.576 ---->13.3xx---->13.006 1/4 mili Golf I TFSI bY GTO

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X