Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Akcja serwisowa pompowtryskiwacze Siemens silnik 2.0 TDI BMN

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • S3 CHRIS, czyli zmiana softu była tylko przy akcji serwisowej na wymianę czujników przy DPF'ie :?:
    With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

    Komentarz


    • Zadałem to pytanie bo mi wymienili pompki w zaczipowanym aucie i po ich wymianie nie zauważyłem spadku mocy, tak jakby softu nie ruszyli. To co zauważyłem to częstsze wypalanie DPF, co może być związane ze zwiększonym dymieniem. Czyżby po zmianie pompki zaczęły przelewać?
      Octavia II RS TDI 200/441
      "Wojtek jak ostatnio depnął to buda dotarła do domu 10 minut po podwoziu" :twisted: :diabelski_usmiech

      Komentarz


      • Zamieszczone przez wokan
        Czyżby po zmianie pompki zaczęły przelewać?
        dawki paliwa miales/masz ustawione pod stare wtryski, ktore nie trzymaly parametrow
        With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

        Komentarz


        • Zamieszczone przez Nexus6
          S3 CHRIS, czyli zmiana softu była tylko przy akcji serwisowej na wymianę czujników przy DPF'ie :?:
          chyba tak, tylko ze tych akcji jest tyle ze nie pamięta co jest w której akcji
          ET 13.064 1/4 mili 2009 Octavia Rs I

          ET 13.576 ---->13.3xx---->13.006 1/4 mili Golf I TFSI bY GTO

          Komentarz


          • przy akcji wymiany czujnika róznicowego jest fleszowanie , przy pompowtryskach nie.

            Komentarz


            • S3 CHRIS,
              blast3r-bley napisał/a:

              Wymienili 4 pompki,wgrali nowe oprogramowanie sterownika silnika oraz dodatkowo wymienili mi jakis czujnik cisienia spalin DPF czy cos :shock:
              wszystko za free


              Czy to jest standardowa procedura przy wymianie pompek? Jeżeli tak, to co w przypadku, gdy przyjedzie auto ze zmodyfikowanym, wzmocnionym softem? Wgrają swoje i chiptuning szlag trafia?
              Nie, ja nie tak dawno również byłam na wymianie pompek, moja "oki" jest po chipie i nic mi się z nim nie stało po wymianie pompek tak więc, nie jest to standardowa procedura.



              Dziękuje za miłą obsługę kubazak :wink:
              ..pieniądz i czas to najwięksi terroryści.

              ~kobieta w której żyłach płynie Shell V-Power Racing

              Komentarz


              • nie ma sprawy zadowolenie klienta jest najważniejsze

                Komentarz


                • Panowie i Panie odgrzewam kotleta

                  może ktoś nowy się pojawił i ma akcje do zrobienia 8)
                  ET 13.064 1/4 mili 2009 Octavia Rs I

                  ET 13.576 ---->13.3xx---->13.006 1/4 mili Golf I TFSI bY GTO

                  Komentarz


                  • No w ja też po wymianie i programie u GTO jestem zadowolony bo auto rwie do przodu a spalanie przy emeryckiej jeździe w cyklu mieszanym 5.6l/100km.Pozostaje jeszcze tylko w kwietniu wskoczyć na jakaś hamownie i zobaczyć ile tego jest faktycznie
                    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=87498 moja octa

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez hans860
                      No w ja też po wymianie i programie u GTO jestem zadowolony bo auto rwie do przodu a spalanie przy emeryckiej jeździe w cyklu mieszanym 5.6l/100km.Pozostaje jeszcze tylko w kwietniu wskoczyć na jakaś hamownie i zobaczyć ile tego jest faktycznie
                      w rybniku mamy juz czynna podjedziesz to cie pokieruje co i jak....
                      ET 13.064 1/4 mili 2009 Octavia Rs I

                      ET 13.576 ---->13.3xx---->13.006 1/4 mili Golf I TFSI bY GTO

                      Komentarz


                      • ok w kwietniu się odezwę bo na święta będę
                        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=87498 moja octa

                        Komentarz


                        • Witam

                          Koledzy, przeczytałem temat i Wasze wypowiedzi o akcji serwisowej wymiany wtrysków w BMN-ach.
                          Czy ta akcja trwa nadal?
                          Pytam bo na wiosnę będę chciał kupić O2 RS i raczej budżet nie pozwoli mi na CR więc pozostaje 2.0 BMN.
                          Czy będę mógł liczyć jeszcze na wymianę czy sprawa jest już zamknięta?

                          Komentarz


                          • spr. jest otwarta
                            ET 13.064 1/4 mili 2009 Octavia Rs I

                            ET 13.576 ---->13.3xx---->13.006 1/4 mili Golf I TFSI bY GTO

                            Komentarz


                            • witajcie,

                              chciałbym się podczepić pod temat. czy ktoś ma informację odnośnie akcji wymiany pompowtryskiwaczy w 2.0 TDI BMN 170 koni? czy to jeszcze trwa i jakie trzeba spełnić warunki aby sie na to załapać?

                              Komentarz


                              • Trzeba w ASO pytać indywidulanie.
                                Ale akcja chyba trwa. Byl u mnie ostatnio (2 miechy temu) na diagostyce kolega Seatem Leonem z takim silnikiem i zakwalifikowali mu pompki do wymiany.
                                Przemek
                                DIAGNOSTYKA GRUPA VAG
                                A6 C4 Avant 2.5 TDi AEL quattro
                                80 B3 Limo 1.6 TD SB

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez mateo91
                                  witajcie,

                                  chciałbym się podczepić pod temat. czy ktoś ma informację odnośnie akcji wymiany pompowtryskiwaczy w 2.0 TDI BMN 170 koni? czy to jeszcze trwa i jakie trzeba spełnić warunki aby sie na to załapać?
                                  trwa trwa jakby cos to pw
                                  ET 13.064 1/4 mili 2009 Octavia Rs I

                                  ET 13.576 ---->13.3xx---->13.006 1/4 mili Golf I TFSI bY GTO

                                  Komentarz


                                  • witajcie, odgrzewam kotleta, może głupie pytanie, ale taka akcja trwa w nieskończoność czy jak to wygląda?

                                    Komentarz


                                    • Ta akcja jest już zakończona.

                                      Komentarz


                                      • Cześć, czy numery wtrysków można odczytać jedynie z silnika, czy może ktoś z Was ma numery wtrysków Siemens, które były zakładane do silników BMN 170km?

                                        Komentarz

                                        POWRÓT NA GÓRĘ
                                        Pracuję...
                                        X