Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki kabel do diagnostyki Octavii 1Z- VCDS

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #51
    Zamieszczone przez irekk
    Cło i podatek do zapłaty od kwoty zakupu - czyli około 140 zyla. Ale teraz poczytałem i zauważyłem że elektronikę w większych ilościach to z reguły blokują z uwagi na cyrki z konkurencyjnością :roll: No zobaczymy. Jednym kablem rynku nie zaleję
    To ile w końcu to cło wyniosło i jak to się załatwia? Jak długo czekałeś na przesyłkę?
    BTW Kolega Innova już nie sprzedaje interfejsów?

    Komentarz


    • #52
      Czekam jeszcze na kabel. Najpierw pisemko, później opłaty i dopiero kabel dojdzie.

      Zamieszczone przez gązo
      BTW Kolega Innova już nie sprzedaje interfejsów?
      Nie wiem. Ostatni jego post jest sprzed roku, namiarów na siebie nie zostawił więc postanowiłem zadziałać na własną rękę

      Komentarz


      • #53
        Zamieszczone przez irekk
        Czekam jeszcze na kabel. Najpierw pisemko, później opłaty i dopiero kabel dojdzie.

        Zamieszczone przez gązo
        BTW Kolega Innova już nie sprzedaje interfejsów?
        Nie wiem. Ostatni jego post jest sprzed roku, namiarów na siebie nie zostawił więc postanowiłem zadziałać na własną rękę
        Można prosić o szczegóły - procedura jest mi obca. Jakie pismo, co i gdzie?

        Komentarz


        • #54
          Jak kupujesz coś np w chinach, to musisz zabulić cło (~4%) i podatek (23%). Zanim to jednak zrobisz, urząd celny który "przejmie" paczkę skontaktuje się z tobą pisemnie lub elektronicznie z prośbą o podanie kwoty zakupu, opisem przedmiotu i przeznaczenia. Z reguły trzeba pchnąć "wypis" z aukcji, potwierdzenie przelewu i z głowy. Ale jak to w Polsce, bywa różnie.

          [ Dodano: Czw 18 Kwi, 13 12:49 ]
          Kabelek z HK doszedł. Później będę testował

          Komentarz


          • #55
            Ja kupiłem ostatecznie od kolegi Innova. Kabelek przyszedł ekpresowo i wszystko śmiga.

            Pozdrawiam.
            Krzysiek

            Komentarz


            • #56
              Mam problem z instalacją softu z HK pod win8. 11.3 zainstalowało się bez problemów. Tak więc kabelek od kolegi Innova będzie używany :wink:

              Komentarz


              • #57
                Zamieszczone przez amdek
                Ja kupiłem ostatecznie od kolegi Innova. Kabelek przyszedł ekpresowo i wszystko śmiga.

                Pozdrawiam.
                Ja też mam od Kolegi Innova - polecam.

                Komentarz


                • #58
                  Kabel od Innova śmiga jak marzenie Navi włączone

                  Komentarz


                  • #59
                    Ja kupiłem od kolegi T/J i mam problem bo instaluje sie wszystkojak trzeba, ale po odpaleniu testu pisze ze port OK ale interfejs nie wykryto co mam zrobic aby prawidlowo podlaczyc autko do komputera przez kabel i program VSCD czy VAG COM?

                    Komentarz


                    • #60
                      a używasz program ori do kabelka chińskiego? :shock:
                      ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                      ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                      poprzednie modele:
                      ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                      ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                      O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                      Komentarz


                      • #61
                        Zamieszczone przez krzynol
                        a używasz program ori do kabelka chińskiego? :shock:

                        NIe wiem jaki to jest kabelek, czy chinski czy inny. Mam program VCDS

                        Komentarz


                        • #62
                          jak kupiłeś chiński kabel to powinieneś mieć do niego dołączony soft
                          bo rozumiem, że nie dałeś za niego blisko 2 tys. złotych?
                          ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                          ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                          poprzednie modele:
                          ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                          ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                          O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                          Komentarz


                          • #63
                            KUPILEM GO OD FORUMOWICZA ZA 100ZL I DOLACZYL MI NA PLYTCE PROGRAM VAGCOM I TYLE

                            Komentarz


                            • #64
                              i po co ten capslock? jaki masz system operacyjny? jak instalowales program? czy instalowales sterowniki do interfejsu?

                              Komentarz


                              • #65
                                mam windowsa 7 starter na oim notebooku. Zainstalowalem najnowszego VCDS 11.11 ze strony ADAKO

                                i zainstalowalem sterowniki z katalogu ADAKO/vcds/rt-usb i wykrylo mi Ross-Tech direct USB Interface

                                Komentarz


                                • #66
                                  mozesz zrobic screen wyniku testu polaczenia?

                                  Komentarz


                                  • #67
                                    Vag com

                                    oto co mi wyskakuje w okienku
                                    Załączone pliki

                                    Komentarz


                                    • #68
                                      skuterxx1, odinstaluj ten soft + sterowniki pobrane z ADAKO i zainstaluj to co dostałeś od sprzedającego.
                                      Wgrywanie oprogramowania innego niż dostarczone z kablem wiąże się z uwaleniem wsadu w kablu.

                                      BTW. jak miałeś połączony laptop z siecią to na 100% uwaliłeś kabel na własne życzenie.
                                      Pozdrawiam,
                                      Grzesiek


                                      Była: O2@MY07@BXE / O2FL@MY10@BXE
                                      Jest: O3@MY13@CHPA / B7@MY12@CFFB


                                      Bartek "Dedon" 05.06.1988 - 07.08.2011[*]

                                      Komentarz


                                      • #69
                                        Zamieszczone przez Deo
                                        skuterxx1, odinstaluj ten soft + sterowniki pobrane z ADAKO i zainstaluj to co dostałeś od sprzedającego.
                                        Wgrywanie oprogramowania innego niż dostarczone z kablem wiąże się z uwaleniem wsadu w kablu.

                                        BTW. jak miałeś połączony laptop z siecią to na 100% uwaliłeś kabel na własne życzenie.
                                        Zrobilem zgodnie z instrukcja i nie mialem polaczenia z siecia wiec sprobuje zrobic tak jak mowisz

                                        [ Dodano: Pią 26 Kwi, 13 18:06 ]
                                        moze ktos podpowie ktory kabelek bedzie dobry do mojego auta. Wszystki na allegro sa do 2004 roku a ja mam Skode 2006 rok.
                                        Link

                                        Ju mam dosyc zabawy z moim wiec chce kupic drugi kabelek disgnostyczny

                                        Komentarz


                                        • #70
                                          Dioda na interface vcds świeci na pomarańczowo zamiast na żó

                                          Mam pewien problem, czemu dioda na interface vcds po podpięciu do auta świeci na żółto zamiast na zielono i nie można połączyć się z autem?.

                                          Komentarz


                                          • #71
                                            na jaki kolor powinna swiecic sie dioda w interfejsie po podlaczeniu do auta??

                                            Komentarz


                                            • #72
                                              Moja wogóle nie świeci.

                                              Komentarz


                                              • #73
                                                Ja posiadam kabelek VAG 002. Jest to kabelek typu OBD2. Kupiłem go z e-service. A program jaki używam to VCDS 11.30. Jest mały problem bo jest po angielsku ale dzisiaj będę szukał po polsku.
                                                Co do użytkowania to nie można łączyć się z siecią podczas używania tego kabelka tzn podczas podłączenia do auta. A i jeszcze ważne o nie może być aktywny antywirus. Ponieważ go blokuje.

                                                Komentarz


                                                • #74
                                                  Panowie, powiedzcie mi gdzie mogę szukać opisów (labels ?) do VCDS-a ?

                                                  Mam kabel VAG 912. Działa z OII bez najmniejszych problemów.
                                                  Podłączyłem go do Yeti i komunikacja jest ok, ale w kodowaniach są tylko ptaszki do odhaczania, a nie ma żadnego opisu.

                                                  Po jakim haśle szukać, żeby to rozgryźć ? Względnie może ktoś pomoże jakimś gotowcem

                                                  Kabel oczywiście z Chin, czyli nie mogę użyć nowszego VCDS-a.

                                                  Pzdr

                                                  Komentarz


                                                  • #75
                                                    a do jakiego sterownika potrzebujesz?
                                                    ja bym zaczął od szukania na chomiku pliku co się nazywa Paczka PL
                                                    Pozdrawiam
                                                    Marcin

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X