Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki kabel do diagnostyki Octavii 1Z- VCDS

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez horcio Zobacz wpis
    Nie wiem czy kwestia złego oprogramowania czy kabla (16.8) ale nie mam możliwości odczytu wartości bloków "08 Meas. Blocks" dla sterownika silnika, abs, instrument i kilku innych.
    Pisz do chinczyka że nie działa, niech poda link do dobrego programu, lub zwrot kasy.

    Komentarz


    • Pomoże ktoś w sprawie OBD - pilne

      Komentarz


      • A dlaczego chcesz podłączyć ELM jak masz dedykowany VAG?

        Komentarz


        • ja się podepnę a jaki interfejs będzie pasować do skody octavi jeden silnik 1,6 bfq 2008 rok, 1,9 tdi asz 2004 rok oraz seat cordoba 1,4 2007 ?

          Komentarz


          • Vcds.

            Komentarz


            • Słuchajcie, może było, ale zapytam. Ilu z Was miało problem z VCDS 15.7 i 16.8 podpinanym pod Windows 10 64 bit?

              Komentarz


              • Zamieszczone przez himi Zobacz wpis
                16.8 podpinanym pod Windows 10 64 bit?
                W 16.8 jest info że nie działa z wszystkimi wersjami Win10
                Mój szatan

                Paweł

                Komentarz


                • Jest dokładnie jak napisał Ciekavy, gdyż jest info, że nie z każdym Win 10 działa. U mnie na szczęście jest Win 7, bo przez swoje gapiostwo nie zdążyłem zrobić darmowej aktualizacji do Win 10, mimo że miałem na to kilka miesięcy Jak widać w tym przypadku wyszło mi to na zdrowie

                  Komentarz


                  • Jakby ktoś chciał to mam do sprzedania VCDS 10,6 sprawny cały czas korzystałem z niego na win 7 x64bit.( pomogę zainstalować program) pytać na PW
                    pozdrawiam
                    roberta

                    Skoda SuperB 1,4 TSI iV Hybryda

                    http://chomikuj.pl/Roberta9

                    Komentarz


                    • A co można kupić tak do max 150 zł (ale czym taniej tym lepiej) do diagnostyki takiej wstępnej odczytanie i skasowanie błędu do Octavii II 2012 r. ale żeby działało z win 10

                      Komentarz


                      • Obecnie nie jest z tym problem, bo nawet najnowsze kabelki niekoniecznie będą działać pod win10 i podobno w praktyce jest to niestety loteria i gwarancji nikt Ci nie da.

                        Komentarz


                        • Ja mam 16.8 i działa pod Windows 10 64bit, tylko trzeba się podpiąć do portu USB 2.0 i uruchamiać jako administrator.

                          Komentarz


                          • Panowie obecnie na aliexpress można kupić VCDSa w wersjach 17.1.3, 16.8.3 oraz 15.7.1. Czy może ktoś podpowiedzieć czy wszystkie będą współpracowały z Octavią 2 FL 2.0 tdi z 2010 roku?
                            Moja FLka:

                            http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...hlight=xcracer

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez xcracer Zobacz wpis
                              Panowie obecnie na aliexpress można kupić VCDSa w wersjach 17.1.3, 16.8.3 oraz 15.7.1. Czy może ktoś podpowiedzieć czy wszystkie będą współpracowały z Octavią 2 FL 2.0 tdi z 2010 roku?
                              wszystkie
                              Dawid
                              czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                              Komentarz


                              • Dzięki za błyskawiczną odpowiedź . Zaraz sobie coś zamówię.
                                Moja FLka:

                                http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...hlight=xcracer

                                Komentarz


                                • Witajcie,

                                  sprzedaję OCT 2 więc i kabel nie będzie potrzebny, sprzedam kabel chińczyk w pełni działający z vcds-em na CD:

                                  VCDS 12.12 VAG COM 12.12.0 HEX CAN USB Interface Update for VAG 12.12 support car to 2014.01

                                  Chętnych zapraszam do kontaktu PRIV

                                  Komentarz


                                  • Witam ponownie czy coś sie zmieniło w sprawie kabla potrzebuje zeby działał od win 10

                                    Komentarz


                                    • Pod win 10 jest różnie
                                      Nie wszystkie działają nie wiadomo czemu
                                      Jak cos to pisz na PW
                                      Mój szatan

                                      Paweł

                                      Komentarz


                                      • Mój 15.7 pracuje pod Win 10.
                                        SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
                                        ​​​
                                        Grzegorz

                                        Moja Ambitna Czarnula

                                        Komentarz


                                        • Witam.
                                          Panowie i Panie, czy ktoś z Was podłączał VCDS 16.8 pod 1,6 TDI CR?
                                          Pozdrawiam
                                          Eryk

                                          Komentarz


                                          • Czy można odczytać VCDS'em wartość momentu obrotowego w silniku 1.6 MPI ?

                                            Komentarz


                                            • Czy można odczytać VCDS'em wartość momentu obrotowego silnika 1.6 MPI ?

                                              Komentarz


                                              • Witam,
                                                Czy można odczytać VCDS'em wartość napięcia na wtryskiwaczach silnika 1.6 MPI ? mam Octavie Tour 2010 z zewnątrz jest przed FL ale środek po FL. Mam Win7 w jakiej wersji powinienem kupić kabel? do max 150zł z przesyłką? Czy można liczyć na sprawdzone linki do aukcji? Z góry dzięki.

                                                Komentarz


                                                • Odezwij sie na PW do mnie
                                                  Mój szatan

                                                  Paweł

                                                  Komentarz


                                                  • WItam,

                                                    Potrzebuję dobry kabel do mojej Octavi 2 FL rok 2011 1,9 tdi, chciałbym dodac sobie pare funkcji np test wskazówek itp. czy ktoś pomoże jaki kabel bedzie działał do mojego auta?

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X