Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki kabel do diagnostyki Octavii 1Z- VCDS

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez JOGI Zobacz wpis
    VCDS 17.1.3 w polskiej wersji językowej. Jestem w stu procentach zadowolony.
    bardzo mnie to cieszy już płynie do mnie
    Dawid
    czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

    Komentarz


    • Zamieszczone przez golden2912 Zobacz wpis
      od ktorego sprzedawcy brales?
      Dokładnie od tego:
      Link

      Mam kabel z Atmegą na pokładzie (koledzy na forum pisali, że lepszy, to taki wziąłem).

      Zamieszczone przez dawcio Zobacz wpis
      bardzo mnie to cieszy już płynie do mnie
      Nie będziesz zawiedziony.

      Komentarz


      • Zamieszczone przez JOGI Zobacz wpis
        Dokładnie od tego:
        ja też od tego kupiłem
        Zamieszczone przez JOGI Zobacz wpis
        Nie będziesz zawiedziony.
        już doczekać się nie mogę,aby przetestować
        Dawid
        czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

        Komentarz


        • Koledzy krew mnie zalewa ponieważ chcę aktywować sobie halogeny na światła mijania itp.. Kupiłem podróbkę delphi de150e która się nie sprawdziła i już ją sprzedałem, dziś dotarł do mnie kabel z allegro który właściwie działa tylko na programie vag commander w którym chyba także nie da się tego włączyć. Wybaczcie że powielam ale już jestem tak zdesperowany że wolę zapytać. Czy przy kupnia kabla poniżej (ten o którym mowa wyżej) vcds pójdzie normalnie?

          Link

          Co powiecie o tym kablu?

          Page Not Found - Aliexpress.com

          Oraz czy kabel z olx będzie też działał z vcds i centralną elektryką?

          Ogłoszenia - Sprzedam, kupię na OLX.pl
          Ostatnio edytowany przez Koron; 44870.

          Komentarz


          • Zamieszczone przez Koron Zobacz wpis
            Czy przy kupnia kabla poniżej (ten o którym mowa wyżej) vcds pójdzie normalnie?
            wszystkie są ok i zrobisz to,ale bierz ten 1szy
            Dawid
            czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

            Komentarz


            • Zamieszczone przez Koron Zobacz wpis

              Oraz czy kabel z olx będzie też działał z vcds i centralną elektryką?

              Ogłoszenia - Sprzedam, kupię na OLX.pl
              jak chcesz to sprzedam ci 15,7 EN za 120zł (osobiście go używałem) teraz mam nowszą wersję więc mogę ci sprzedać wraz z oprogramowaniem
              pozdrawiam
              roberta

              Skoda SuperB 1,4 TSI iV Hybryda

              http://chomikuj.pl/Roberta9

              Komentarz


              • zakupiony ;]
                Były:
                Astra F 1.4 16V 90KM - 1998rok
                Astra H 1.7 CDTI 101KM - 2005rok

                Komentarz


                • Kupiłeś na alie? Ja kupiłem od roberta, zobaczymy co to jest warte.

                  Komentarz


                  • Cześć,
                    od tygodnia mam Octavię II Combi z 2010 roku i dzisiaj zapalił mi się "Check Engine". Myślałem, że luzy są z tymi kabelkami i sobie na spokojnie kupię na Allegro jakiś zwykły kabelek za 50PLN, żeby tylko odczytać błędy. A tutaj trzeba z Chin sprowadzać.
                    Mam dwa pytania:
                    1) nie boicie się wtykać interfejsów zamówionych w AliExpress do gniazda w samochodzie? Małe Chińskie rączki mogły się przecież pomylić i coś źle połączyć, wtedy można sobie chyba uszkodzić elektronikę w samochodzie.
                    2) może ktoś ma do sprzedania już przetestowany i sprawdzony kabel (+cd z software) ?

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez invenisso Zobacz wpis
                      2) może ktoś ma do sprzedania już przetestowany i sprawdzony kabel (+cd z software) ?
                      na olx są ale dużo droższe
                      Dawid
                      czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez invenisso Zobacz wpis
                        Cześć,
                        od tygodnia mam Octavię II Combi z 2010 roku i dzisiaj zapalił mi się "Check Engine". Myślałem, że luzy są z tymi kabelkami i sobie na spokojnie kupię na Allegro jakiś zwykły kabelek za 50PLN, żeby tylko odczytać błędy. A tutaj trzeba z Chin sprowadzać.
                        Mam dwa pytania:
                        1) nie boicie się wtykać interfejsów zamówionych w AliExpress do gniazda w samochodzie? Małe Chińskie rączki mogły się przecież pomylić i coś źle połączyć, wtedy można sobie chyba uszkodzić elektronikę w samochodzie.
                        2) może ktoś ma do sprzedania już przetestowany i sprawdzony kabel (+cd z software) ?
                        kable które zakupisz na OLX to na 100% robią te małe chińskie rączki. Legalny kabel i oprogramowanie to koszt około 2500zł. Nie licz na cuda że te tańsze nie pochodzą z chin
                        pozdrawiam
                        roberta

                        Skoda SuperB 1,4 TSI iV Hybryda

                        http://chomikuj.pl/Roberta9

                        Komentarz


                        • Wszystko jest robione w chinach - każdy interface sprzedawany na OLX i Allegro czy nawet Viaken (swoją drogą ich oceniam gorzej niż większość tych na Aliexpress/DHgate).
                          Ja kupowałem wersję HEX V2 17.8 w wersji ENG za, w przeliczeniu, 92,94 PLN - przesyłka nadana 7.10.2017 była u mnie 25.10.2017.

                          Nazwa oferty: Support offical vcds 17.8 software !!VCDS HEX V2 interface VAG COM 17.8 VAGCOM 17 FOR VW AUDI Skoda Seat English Germany (można szukać po cenie 25$), wersja z oddzielnym kablem USB mocowanym na wkręt.
                          Kupowałem w tym sklepie (link nie powinen wygasnąć jak Wasze powyżej).
                          Shopping for Cheap Others at AutoX431 Store and more from on Aliexpress.com ,the Leading Trading Marketplace from China

                          Komentarz


                          • Dziękuję wszystkim za odniesienie się do tematu . Na razie Check Engine samo zgasło , więc nie mam takiej presji na zakup . Ale pewnie ostatecznie kiedyś jakiś kabelek sobie kupię.

                            Komentarz


                            • przypomnialem sobie, ze w szufladzie lezy juz jakis czas ELM 327. zrobie cos tym przy O2 czy nie ma szans? uzywalem go kiedys do troche starszych aut tzn Peugeot 406, BMW E46, Subaru Impreza. jest sens bawic sie tym kabelkiem przy O2 czy lepiej poszukac cos pod VCDS?

                              Komentarz


                              • Zrobisz tylko podstawową diagnostykę, odczyt błędów i ich skasowanie. O jakimkolwiek kodowaniu zapomnij.

                                Komentarz


                                • czyli kupa...no szkoda :P

                                  Komentarz


                                  • Czy można prosić o poradę który kabel wybrać?
                                    Z tego co widzę to z Atmega są dwa kable
                                    Polish - Shop Cheap Polish from China Polish Suppliers at AutoDiag Store on Aliexpress.com

                                    Z góry dziękuję za pomoc

                                    Komentarz


                                    • Link
                                      Ja mam ten i jest
                                      Dawid
                                      czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                                      Komentarz


                                      • Też w końcu coś muszę kupić rozumiem, że ten działa pod win 10

                                        Komentarz


                                        • Zamieszczone przez mati8201 Zobacz wpis
                                          rozumiem, że ten działa pod win 10
                                          pisze że działa ja mam 7 i działa
                                          Dawid
                                          czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez dawcio Zobacz wpis
                                            Link
                                            Ja mam ten i jest
                                            U mnie pod win10 nie dziala

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez mez2008 Zobacz wpis
                                              U mnie pod win10 nie dziala
                                              dziwne bo pisze:
                                              ''Kompatybilność z systemem windows 10''
                                              Dawid
                                              czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                                              Komentarz


                                              • Działa na win10 64bit i 32bit sprawdzone na kilku komputerach
                                                Skoda Octavia II FL
                                                Motul 8100 X-Cess 5W40, Filtry Knecht, Świece Beru

                                                https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/2sDZh/

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez Maly745 Zobacz wpis
                                                  Działa na win10 64bit i 32bit sprawdzone na kilku komputerach
                                                  Instalator robi swoje, ale podczas instalacji loader zamyka sie okno i uszkadza sie skrot na pulpicie.
                                                  Też tak masz? Mam probować i uruchomić z katalogu programu?

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez mez2008 Zobacz wpis
                                                    uszkadza sie skrot na pulpicie.
                                                    u mnie uwalał antywir loader-a
                                                    więc spróbuj z wył.antywirem
                                                    Dawid
                                                    czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X