Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki kabel do diagnostyki Octavii 1Z- VCDS

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Czy w najbliższym czasie ktoś z forumowiczów będzie kupował kabelek w wersji PL z dalekiego kraju?
    Info przez pw.
    O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
    O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
    =================================================

    Komentarz


    • panowie jaki vcds obsłuży O3FL z 2018r?
      Dawid
      czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

      Komentarz


      • Każdy
        A na poważnie to najnowszy w wersji 18 lub 17
        Mój szatan

        Paweł

        Komentarz


        • Witam Szanownych kolegów z forum!
          Nie chcę zakładać nowego tematu dlatego podłączam się pod ten temat
          Pytanie dotyczy wersji VCDS, która będzie pasować pod mój obecny kabelek
          Ale może od odpoczątku

          Jakiś czas temu (6 lat) kupiłem od naszego kolegi z forum Krzyśka (innova) kabelek dedykowany pod VCDS 11.3, który działa bezproblemowo do dziś na wersji 11.6. Niemniej jednak zrobiłem format dysku no i trzeba ponownie zainstalować VCDS'a i tu rodzi się moje pytanie: czy jest jakaś nowsza wersja VCDS'a najlepiej w polskiej wersji językowej, która będzie bezproblemowo współpracoiwać z moim obecnym kabelkiem?
          Dodam, że po instalacji poprzedniej wersji VCDS 11.6 nie ma problemów z połączeniem Zainstalowałem sobie polską wersję VCDS 17.1.3, ale program uparcie chce aktualizować oprogramowanie kabelka nie robię tego, ponieważ boję się, że "uwali" mi kabel i już nawet z poprzednią wersją nie będzie współpracował
          Ja wiem, że najlepiej byłoby skontaktować się z Krzyśkiem, ale widzę, że jest już od 2015r. nie aktywny stąd pytanie do Was
          Z góry dziękuje za odpowiedź i ewentualne sugestie co z tym dalej robić

          Komentarz


          • Panowie - który sprzedawca polecany na alli? Bo wszelakie linki pogasły i nie można znaleźć żadnego info - poza tym ze od X431 padają

            Komentarz


            • Cielak, od siebie polecam tego sprzedawcę.

              Link

              Komentarz


              • NEC czy ATMEGA bo na tym to sie totalnie nie znam? bo jedna wersja jest 17.1.3 PL +NEC a druga 17.8 EN + ATMEGA

                Komentarz


                • Zamieszczone przez JOGI
                  Dobra a jak wygląda sytuacja w momencie jak nie mam w laptopie napędu dvd ??

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez Cielak Zobacz wpis
                    NEC czy ATMEGA bo na tym to sie totalnie nie znam? bo jedna wersja jest 17.1.3 PL +NEC a druga 17.8 EN + ATMEGA
                    Ja mam atmegę i jest w porządku.

                    Zamieszczone przez modoc007 Zobacz wpis
                    Dobra a jak wygląda sytuacja w momencie jak nie mam w laptopie napędu dvd ??
                    Napisz do sprzedawcy, może wyśle ci oprogramowanie na maila.

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez modoc007 Zobacz wpis
                      Dobra a jak wygląda sytuacja w momencie jak nie mam w laptopie napędu dvd ??
                      Podejść do kogoś kto ma i zawartość płytki wrzucić na pena
                      Mój szatan

                      Paweł

                      Komentarz


                      • Czy na czymś takim program będzie działał bezproblemowo ??

                        Link

                        Komentarz


                        • Jakby ktoś potrzebował kupić kabel na Aliexpress to polecam sprzedawcę: 7x24 UtopOBD ELECTRONIC CO. LTD, mam kabel na NEC-u z VCDS 17.8 ENG + 17.1.3 PL i śmiga wszystko ładnie.

                          Komentarz


                          • A czy możesz podać link do aukcji ?

                            Komentarz


                            • Page Not Found - Aliexpress.com

                              Komentarz


                              • Link nie działa

                                Komentarz


                                • Dobra znalazłem:
                                  Online Shopping at a cheapest price for Automotive, Phones & Accessories, Computers & Electronics, Fashion, Beauty & Health, Home & Garden, Toys & Sports, Weddings & Events and more; just about anything else

                                  Komentarz


                                  • Wersja językowa hiszpańska w powyższym linku? Jest i polska.
                                    O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
                                    O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
                                    =================================================

                                    Komentarz


                                    • Ja kupowałem tutaj, przesyłka powinna być na dniach

                                      Link

                                      Komentarz


                                      • Nie mogę edytować poprzedniego postu więc napiszę kabel dotarł - na oko wszystko w porządku. Wieczorem będę testował

                                        Komentarz


                                        • Pany mam vcds 17 i nie bangla z octavia MY2018 hmmmm czy tylko PL wersja?Ktoś coś?
                                          Dawid
                                          czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez Cielak Zobacz wpis
                                            Panowie - który sprzedawca polecany na alli? Bo wszelakie linki pogasły i nie można znaleźć żadnego info - poza tym ze od X431 padają
                                            To chyba zależy, który kabel. Ja mam od niego HEX-V2 i działa choć czasami zdarza się mu zawiesić. Zwalam to jednak na "cudownego" Windows 10 i czekam niecierpliwie na większą ilość czasu aby go wywalić na rzecz 7-ki.

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez radekrp90 Zobacz wpis
                                              od X431 padają
                                              Mam i sprawuje się dobrze
                                              Mój szatan

                                              Paweł

                                              Komentarz


                                              • Ciekavy masz VCDS-a 18?
                                                Dawid
                                                czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                                                Komentarz


                                                • 17 mam
                                                  Mój szatan

                                                  Paweł

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez Ciekavy Zobacz wpis
                                                    17 mam
                                                    też mam ale mojej kury nie obsłuży
                                                    Dawid
                                                    czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X