Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki kabel do diagnostyki Octavii 1Z- VCDS

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Mój sąsiad ma na sprzedaż kabel 18.2 w wersji PL
    jak chcesz to pisz na PW
    Była O2 RS 190 km / 436 Nm
    Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

    Komentarz


    • Rzeczywiście pojawiły się znowu na ali.
      Pytanie zanim kupię.
      Jaka jest różnica pomiędzy modelami:
      - VAG COM 17.8 VAGCOM 17.1.3 VCDS (Vgate, NEC+FT232RQ) za 24 USD
      - VAG COM 17.8.1 VAGCOM 18.2.0 VCDS (UCANDAS, ATMEGA162+16V8B+FT232RQ) za 25 USD
      - VAG COM 18.2.1 VAGCOM 18.9.0 VCDS (UCANDAS, ATMEGA162+16V8B+FT232RQ) za 26 USD
      ?

      Różnica jest bardzo niewielka.

      Komentarz


      • Planuje kupić kabelek oraz chce aby posłużył i dla OIII w przyszłym roku gdy kupię. Rozumiem, że chiński szmelc za £6 ma swoje oznaczenia jakoś adekwatne do tych z VCDS?
        Załączone pliki
        Ostatnio edytowany przez jakbli; 47390.

        Komentarz


        • za 6 funtów to pewnie nawet klocka nie postawisz w publicznym płatnym kiblu
          za 50 to fałszują nawet opaskę na kablu, ale może ten podziała
          ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
          ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
          poprzednie modele:
          ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
          ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
          O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

          Komentarz


          • Kible na szczęście darmowe. Nie chce kupić chinola ale co to za oznaczenie oni stosują. Jak nie zadziała to oddam i i zamówię inny.

            Komentarz


            • Jakbli ten pierwszy kabel nic ci nie da - nie ma CAN'a więc nic na nim nie zrobisz, nadaje się on np do mojego VW Polo z 97' ale O2 już tylko ten drugi pociągnie... znaczy może zbyt uprościłem... z tego pierwszego zrobisz tylko to co da się zrobić po OBD + podwójną linią K... nowsze auta jeśli chcesz mieć dostęp do wszystkich modułów tylko CAN...

              Komentarz


              • Czyli padło słowo kluczowe, dzięki

                Komentarz


                • Witam, czy do O3 z 2016r wystarczy VCDS HEX - USB + CAN czy musi byc HEX V2 ?

                  Komentarz


                  • Posłuchałem rady kolegów z forum i zakupiłem kabelek od 7x24 UtopOBD ELECTRONIC CO. LTD, dokładniej taki:
                    VAG COM 18.2.1 VAGCOM 18.9.0 VCDS HEX CAN USB Interface FOR VW AUDI Skoda Seat VAG 18.9 Polish/English ATMEGA162+16V8+FT232RQ za 26$

                    Wszystko działa wysmienicie także polecam. Nareszcie mogłem wyłączyć to synchroniczne ustawianie lusterek

                    Komentarz


                    • Witam panowie czy ten kabel nada sie do kodowania i zmian w sterownikach O2fl?
                      Ogłoszenia - Sprzedam, kupię na OLX.pl

                      Komentarz


                      • Będzie działać ale za ok 150 taniej możesz kupić i chińczyka np PLN 94.70 | VAG COM 17.8.1 VAGCOM 18.2.0 VCDS HEX CAN USB do VW Audi Skoda Seat VAG 18.2 ATMEGA162 + 16V8 + FT232RQ (polski/angielski)
                        Page Not Found - Aliexpress.com
                        Octavia 2 FL 1,4 CAXA, 12r

                        Komentarz


                        • Czy nowszy znaczy lepszy?
                          18.9.0 ATMEGA162+16V8B+FT232RQ czy 17.8.0 NEC+FT232RQ?
                          Ostatnio edytowany przez Ozdar; 37499.

                          Komentarz


                          • Witam. Napiszcie czy będzie git:

                            Link

                            Komentarz


                            • Tu masz pewniaka
                              Link
                              Skoda Octavia II FL
                              Motul 8100 X-Cess 5W40, Filtry Knecht, Świece Beru

                              https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/2sDZh/

                              Komentarz


                              • 61,24 zł | Najlepsza jakość VCDS VAGCOM 12.12 COM VAG 12.12.0 VCDS HEX CAN USB interfejs VAG 12.12 do VW Audi Skoda Seat
                                Page Not Found - Aliexpress.com

                                Czy mogę to zakupić do zabawy w O2 przed FL?

                                Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

                                Komentarz


                                • Mam O2 czy viaken jest do niej dobry, czy nie?
                                  Co kupić żeby poszło O2 ,O2fl,O3 ,Nie chodzi o same błędy ale odczyt pompek np.

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez bendzi40 Zobacz wpis
                                    Mam O2 czy viaken jest do niej dobry, czy nie?
                                    Co kupić żeby poszło O2 ,O2fl,O3 ,Nie chodzi o same błędy ale odczyt pompek np.
                                    Viaken - nie
                                    VCDS i od Ciebie będzie zależne jaki kupisz czy ori czy klona.
                                    http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...a-by-aryziomex

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez dydyrydy Zobacz wpis
                                      61,24 zł | Najlepsza jakość VCDS VAGCOM 12.12 COM VAG 12.12.0 VCDS HEX CAN USB interfejs VAG 12.12 do VW Audi Skoda Seat
                                      Page Not Found - Aliexpress.com

                                      Czy mogę to zakupić do zabawy w O2 przed FL?

                                      Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
                                      Strona nie działa ale wersja 12.12.3 będzie działała z O2 jak i O2fl oraz część "zrobi" w O3
                                      http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...a-by-aryziomex

                                      Komentarz


                                      • Rzeczywiście link juz niekatywny. Chodzilo mi o cos takiego 61,63 zł | Najlepsza jakość COM VAG 12.12.0 VAGCOM 12.12 VCDS HEX CAN USB do VW AUDI Seat Skoda VAG 12.12 wsparcie samochód do 2014.01
                                        Page Not Found - Aliexpress.com

                                        Oki, a co stracę w porównaniu z wersją 17 lub 18?

                                        Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

                                        Komentarz


                                        • Zamieszczone przez dydyrydy Zobacz wpis
                                          Rzeczywiście link juz niekatywny. Chodzilo mi o cos takiego 61,63 zł | Najlepsza jakość COM VAG 12.12.0 VAGCOM 12.12 VCDS HEX CAN USB do VW AUDI Seat Skoda VAG 12.12 wsparcie samochód do 2014.01
                                          Page Not Found - Aliexpress.com

                                          Oki, a co stracę w porównaniu z wersją 17 lub 18?

                                          Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
                                          Nic nie stracisz, bardziej zyskasz, nowszy soft kabla to obsługa nowszych aut.
                                          http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...a-by-aryziomex

                                          Komentarz


                                          • aryziomex aha, to o to tu chodzi. Super w takim razie. Dziękuję Ci za rozjaśnienie tematu. Już kupuję wersję 12 w takim razie. Jeszcze raz dzięki.

                                            Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

                                            Komentarz


                                            • Czyli vcds z Ali za 62 czy za 94 zl będzie lepszy?

                                              Komentarz


                                              • Link vcds mam od dawna od kolegi Innova.Niestety nie wiem skąd ponownie pobrać oprogramowanie.
                                                Kondziu

                                                OCP

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez bendzi40 Zobacz wpis
                                                  Czyli vcds z Ali za 62 czy za 94 zl będzie lepszy?
                                                  do O2 wystarczy ten za 62zł czyli z softem 12.12.3
                                                  http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...a-by-aryziomex

                                                  Komentarz


                                                  • Ja już zakupiłem tę wersję 12 za 62 zł i czekam na zabawę.

                                                    Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X