Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Drobiazg zielona litera "i" w mpi. Czym sie rozni?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Moze ktos zmienil emblemat.... Szukalem w papierach jakichs informacji na temat paliw na ktorych moge jezdzic i jest tylko Pb. Nie ma czy 94 czy 85.

    Komentarz


    • #27
      mirekm71, Czy w atrapie zderzaka z lewej strony masz elektryczne gniazdo do podgrzewania silnika :?: Takie jak w czeskim linku, który wcześniej wkleiłem :?:
      O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
      O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
      =================================================

      Komentarz


      • #28
        Zamieszczone przez endryu
        mirekm71, Czy w atrapie zderzaka z lewej strony masz elektryczne gniazdo do podgrzewania silnika :?: Takie jak w czeskim linku, który wcześniej wkleiłem :?:
        Mam defe. Tyklo k...a nie mam kabla zasilajacego a zima sie konczy :lol: . Mam tylko podgrzewanie plynu. Wewnatrz gniada nie ma.

        Komentarz


        • #29
          Zamieszczone przez mirekm71
          Mam defe. Tyklo k...a nie mam kabla zasilajacego a zima sie konczy :lol:
          Nie ma co się dalej zastanawiać dlaczego zielone "I" :szeroki_usmiech
          O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
          O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
          =================================================

          Komentarz


          • #30
            Czyli kazdy kto ma zielone "i" ma defe? Czyli nie chodzi o multifuel? Gdzie sprawdzic czy mam wielopaliwowca?

            Komentarz


            • #31
              Cześć, jestem tu nowy. Witam wszystkich. Dopiero wczytuję się w forum więc może nie wszystko jeszcze znalazłem.
              Mam pytanie odnośnie tych kodów silnika. Uzupełniając profil wyskoczyło mi 6 kodów do silnika 1.6 (BGU, BSE, BSF, CCSA, CHGA, CMXA). Mój samochód to Octavia kombi 1.6 MPi Multifuel 2008 po lifcie. Jaki kod silnika będę miał? Gdzie to znaleźć? Auto sprowadzone ze Szwecji bez LPG z zielonym "i". Ktoś coś? Lub proszę o przekierowanie. Pozdrawiam.

              Komentarz


              • #32
                Na wlepie w bagażniku pod tapicerką sprawdź
                Skoda Octavia II FL
                Motul 8100 X-Cess 5W40, Filtry Knecht, Świece Beru

                https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/2sDZh/

                Komentarz


                • #33
                  Zielony znaczek to pewnie silnik dostosowany do paliwa mało szkodliwego dla środowiska, ale jakie to to nie wiem, w niemczech widziałem też takie cuda

                  Komentarz


                  • #34
                    Skoro masz wersję MultiFuel (lub FlexFuel) to masz dostosowaną fabrycznie do LPG. Stąd zielone oznaczenie, a silnik to zapewne CHGA.

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X