Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Obniżenie zawieszenia Octavia II

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez daxdj
    Dziś w skodzie po nr VIN powiedziano mi że są też inne amortyzatory, czyli wynika że aby obniżyć ją do seryjnej wysokości trzeba zmienić zarówno sprężyny jak i amortyzatory?
    Ale jakie wysokości sprężyn?
    Poszukaj moich postow tam masz nawet foty, ja obnizalem z pakietu na bezdroza, kupilem komplet zawieszenia z KW , sping +amor, zawias wogole wyjal teraz moj szwagier i znow wsadzil ten na bezdroza, z tym ze ja mam zdaje sie szersza zwrotnice przod niz 1.4 . Wszystko da sie zrobic , czesci jest od groma do tego

    Przesiadka z pakietu na bezdroza na seryjne zawieszenie bedzie bolesna. Bedzie mocno bujac.
    Racja, nie polecam, ja posadzilem auto od razu jakies 6cm nizej

    Komentarz


    • Zamieszczone przez Maicroft

      Przesiadka z pakietu na bezdroza na seryjne zawieszenie bedzie bolesna. Bedzie mocno bujac.
      Właśnie się zastanawiam czy to ruszać... z jednej strony jeździ się super, sztywno, nie buja się, nie przechyla ( jedynie brakuje silnika 2.0 i jego mocy ), a z drugiej trochę traci na wyglądzie, bo felga jest według mnie KOSA a prześwit trochę to psuje...

      Komentarz


      • Eibach Pro kit z oznaczeniem E10 - 79 004 - 02 - 22 jest dedykowane do kombi ?
        Pytanie : podejdą do liftbecka?

        Komentarz


        • a powiedzcie mi nowe Ori sprężyny z RSa + amortyzatory ...jaki to koszt ? , można je wpakować do zwykłej FL żeby ciut usztywnić i obniżyć ?

          Komentarz


          • Czy ktos ma zalozony zestaw pro kit i ultra sr?jak to sie sprawuje?

            Komentarz


            • Zamieszczone przez gruto Zobacz wpis
              można je wpakować do zwykłej FL żeby ciut usztywnić i obniżyć ?
              można jeżeli chcesz delikatnie obniżyć względem serii. Ja zamieniłem ori zawias z RS'a na rzecz gwintu AP. Auto się obniżyło i defacto można je doregulować do własnych potrzeb.

              Komentarz


              • Zamieszczone przez gruto Zobacz wpis
                a powiedzcie mi nowe Ori sprężyny z RSa + amortyzatory ...jaki to koszt ? , można je wpakować do zwykłej FL żeby ciut usztywnić i obniżyć ?
                moim zdaniem nie warte tych pieniędzy
                btw
                oczywiście możesz wrzucić do zwykłej O2FL ale zwróć uwagę na to że amory RS to laga fi 55


                Zamieszczone przez lukas Zobacz wpis
                Czy ktos ma zalozony zestaw pro kit i ultra sr?jak to sie sprawuje?
                tak, kowal 2002 ma ten setup i bardzo chwali
                kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

                SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

                Komentarz


                • Zamieszczone przez lukas Zobacz wpis
                  Czy ktos ma zalozony zestaw pro kit i ultra sr?jak to sie sprawuje?
                  ja mam taki zestaw i jestem zadowolony
                  troche twardo ale mega stabilnie w zakretach i na hamowaniach

                  Komentarz


                  • Ja miałem taki zestaw w leonie..
                    Byłem zadowolony

                    Komentarz


                    • powiedzcie mi taki motyw,
                      do O2 RS przed fl, zamiast ori sprężyn założyc eibacha pro kit, siądzie coś?
                      albo do tej rs, prokit + kyb ultra sr, będzie niżej niż ori rs?

                      Komentarz


                      • Nikt tak nie zmontowal u siebie zawieszenia?
                        Do ori amorow RS założyć sprężyny pro kita....

                        Komentarz


                        • ma ktoś jeżdzi? jak to siądzie na ori amory w 1.6tdi? Link
                          MaderFaker EKOlot -> http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...t-vrs-interior

                          KUPIĘ: tunel z podłokietnikiem-kpl, Zderzak vrs FL, Skladane lusterka-kpl, Maxi-dot

                          Komentarz


                          • Moim zdaniem na seryjnych amorach będzie podskakiwal jak ping pong.
                            Obniży się fajnie, ale tragedia w jeżdzeniu.

                            Komentarz


                            • pytanie czy będzie w miarę równo jak one pod całą gamę o2 są od 1.4 do 2.0? waga silnika? żeby jakiś okrutny klin się nie zrobił i to nie w tą str :-)


                              hr będą twardsze od eibacha?
                              MaderFaker EKOlot -> http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...t-vrs-interior

                              KUPIĘ: tunel z podłokietnikiem-kpl, Zderzak vrs FL, Skladane lusterka-kpl, Maxi-dot

                              Komentarz


                              • Tak, z reguły twardsze są hr.

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez marcin607 Zobacz wpis
                                  ma ktoś jeżdzi? jak to siądzie na ori amory w 1.6tdi? Link
                                  I jak zastosowałeś te sprężyny? zastanawiam się nad takim rozwiązaniem i jeśli masz już u siebie to zrobione to z chęcią zobaczę jak wyszło i najważniejszejak z jazdą?

                                  Komentarz


                                  • Witam .
                                    Ogrzeje ,, kotleta'' aby nie zakładać nowego wątku i nie śmiecić chyba że gdzieś jest odpowiedz to poproszę wtedy na odesłanie ,, mnie tam '' .
                                    Nie dawno dosłownie założyłem sprężyny HR - 50 i zeszło fajnie, teraz szukam amorów do tego. I z tego co dowiedziałem się z serwisu i w sklepie z częściami to potrzebuje amortyzatora o krótszym skoku. Z tego co popatrzyłem na necie to takie amorki to bilstein b8 , ale też firma taka jak AP posiada chyba w swojej ofercie takowe
                                    Amortyzator przedni AP Skoda Octavia II || Inter-Rally.pl
                                    Czy ktoś coś poradzi, firma AP gdzieś coś słyszałem ale nic konkretnego a B 8 to chyba każdy zna?
                                    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=73759

                                    Komentarz

                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                    Pracuję...
                                    X